Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Vsro HWID ve IP Limit (Tartışma)

• Konbuyu başlatan NaXSobi
  • Başlangıç tarihi
N

NaXSobi

pc ve ip limit kendi düşüncem olarak çok saçma bi olay biz zamanında para ödedik bu sistemler yokken bilgisayar larımıza ki daha çok çar açıp item kasalım ve eğlencesi çar kasmaktaydı hala kendi oynadığım oyunlarda sayısızca çar açıp kasarım eğlencesine hani bu olaylara karşıyım giriyorum emek servere 1 pt çar yapar takılırım diye bi bakıyorum 2 limit yok guild siz ekip siz solo takılan insanlar mesela pt bile bulamıyo bazen merak ediyorum benim gibi düşünen varmı veya yok yok pc limit ip limit lazım bir server e düşüncesi felan varmı

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
İyi guzel yapmissinda eger limit olmazsa herkes 8 char acarsa piyasa kalmaz piyasa kalmazsa oyun kalmaz böylelikle geriye oynayabilecegin ve item yapabilecegin bi server kalmaz 8/8 pt ni 4/4 bölüp kendinle PvP atarsin olmasinin en temel ve en mantikli sebebi bu

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
İyi guzel yapmissinda eger limit olmazsa herkes 8 char acarsa piyasa kalmaz piyasa kalmazsa oyun kalmaz böylelikle geriye oynayabilecegin ve item yapabilecegin bi server kalmaz 8/8 pt ni 4/4 bölüp kendinle PvP atarsin olmasinin en temel ve en mantikli sebebi bu
yes ddddddddddd

N

NaXSobi

Neden piyasa kalmasın? Rateler ona göre ayarlandıktan sonra ? İlla herkese her gün Nova staff düşcek diye bir kural yok isro bunu tutturabiliyordu bu insanlar niye tutturmasın?

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Neden piyasa kalmasın? Rateler ona göre ayarlandıktan sonra ? İlla herkese her gün Nova staff düşcek diye bir kural yok isro bunu tutturabiliyordu bu insanlar niye tutturmasın?
Haklısın isro da senin yapacağın serverı s.... diyebileceğin bir muhattap yok
Azıcık canlılık ekle diyecek Yeni player cek sen nasıl adminsin nasıl editörsün diyecek kanser bir oyuncu topluluğuda yok adamlardaki mantık basit UMURSAMA
Kafanı ütüleyen guild masterları sürekli kanser eden bir kitle yok (zaten beğenmeyen oynamadan defolup gidiyor)
Gelelim rate konusuna rateni ayarlayabilmen için serverdaki objcount değerinin etkisi büyüktür ki zaten editörsün bunu biliyorsun sen ortalama her char için 8 li party düşünsen hadi düşünmeyelim her char için ortalama 4 char olsun bu 1000 playerda bile 4 chardan 4 k player yapıyor (imkansız ulaşman o sayılara zaten agentlerin patlak verecektir oyunun down olacaktır kahrolası tonlarca aksilikle uğraşacaksın hadi uğraşmadın diyelim 2k limit koydun daha üstü giremedi veya pre olan girdi presizler dc oldu )

peki şimdi soruyorum 2k player için gerekli count değerini hesapladın yeterli sayıda mob u koydun ki ilk haftalık bakımda o mob sayısını en azından 1-55 aralığında baya bi düşürmen gerekecek çünkü ekstrem olarak count değerin çıkan elitelere dayanamayacak ve 100k yı aşacak (elite kaldırdın diyelim buna da bende amma çok varsayım yaptım vay anasını başım döndü )
bu seferde oyunun bitmek bilmeyen bir döngüye girecek öyle ki bu döngüyü ne kadar event eklersen ekle istersen battle royale eventini koy gene kıramayacaksın ve eninde sonunda aşağıdaki yarı soru yarı dokundurma olan cümlemi hatırlayıp batışını üzüntüyle seyredeceksin. O cümle ne olsa gerek..

şimdi sana soruyorum sen hangi chardan ne kazanacaksın serverının ömrünü devam ettireceksin panel masrafını ödeyeceksin varsa guardını ödeyecesin (seve seve olmak zorunda ilk exploitte yerle bir olmak istemiyorsan veya çok iyi bir codersan kendin yaparsın para vermezsin ) birde üstüne kendini yaşatmak için oradan cüzide olsa bir pay alacaksın. ? sonuçta hepimiz bir cafede çay içmeyi severiz covid 19 olmasaydı tabi.

Kısacası aziz dostum bu kitleye yapacağın en kral sisteme en güzel pc limitsiz sisteme değmez değemez bunu bilir bunu söylerim ve cümlemi noktalarım. :)

Hatamız olduysa affola.

d.n tüm hesaplamalar 3 agent 4 gs için yapılmıştır.

N

NaXSobi

Sana şöyle söyliyim o kadar inceye gidiyorsun ki uğraşıp yazmışsın teşekkürler ama şöyle birşey var evet 5 k player olan serverin ayakta durması için biraz para dökmesi gerek ama döküyorlar ve katca da kazanıyor yani ben pc ve ip limit yokken de bu oyunu oynuyordum şöyle diyim bunu ayarlayan lar var dı zamanında jolly joy gibi misal önceden limit mi, vardı? Ha sen diyorsun ki para ödüyorsun ödüyorsun ama emin ol katla da alırsın sen bi emek sw de kendini her türlü göstermek istiyorsan seve seve dizceksin bi uniq bide pvp çar bu bedava değil 1000 kişi buna el atsa zaten bu adam guard sunucu vs parası ve kârını koyuyor yani bu devamlı olan birşey değildi sonradan geldi gelen en gereksiz şey benim düşünceme göre.

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
isro yu insanlar para kazanmak için oynuyor. zevk için oynayan %10 luk bir kesim bile yoktur bence. geçen video izledim 133 lvl bir charın aylık masrafı 2000TL imiş. neyin masrafıysa sanki evliyizde karımız her ay kuaföre gidiyor :D

orası tamamen ticaret oldugu için zaten ip pc limit olamaz. olursa biter o ratelerle. o yüzden o halen oynanıyor. 15dg silahlar çok yüksek fiyatlardan gittiği için ticaret ölmüyor orada.
aynısını privatelerde yapamazsın private oynayanların %90ı 1 fw ye girer cıkarım mantığında zaten her gün sw açılıyor artık yani sizinkisi boş hayalden ibaret

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Şu zamanda en kötü bilgisayar bile 2 çar açabilir pozisyonda.
İp ve Pc Limit'i destekliyorum, herkes eşit şartlarda oynuyor, hem iyisi, hem kötüsü.
Zengin olanı zaten saymıyorum.

N

NaXSobi

Şu zamanda en kötü bilgisayar bile 2 çar açabilir pozisyonda.
İp ve Pc Limit'i destekliyorum, herkes eşit şartlarda oynuyor, hem iyisi, hem kötüsü.
Zengin olanı zaten saymıyorum.
Clientless modu ile 2 değil 6 7 çar açabilir o kişiler .

N

NaXSobi

isro yu insanlar para kazanmak için oynuyor. zevk için oynayan %10 luk bir kesim bile yoktur bence. geçen video izledim 133 lvl bir charın aylık masrafı 2000TL imiş. neyin masrafıysa sanki evliyizde karımız her ay kuaföre gidiyor :D

orası tamamen ticaret oldugu için zaten ip pc limit olamaz. olursa biter o ratelerle. o yüzden o halen oynanıyor. 15dg silahlar çok yüksek fiyatlardan gittiği için ticaret ölmüyor orada.
aynısını privatelerde yapamazsın private oynayanların %90ı 1 fw ye girer cıkarım mantığında zaten her gün sw açılıyor artık yani sizinkisi boş hayalden ibaret
Şuan piyasadan örnek Royale oda İsro gibi ama onda limit var mesela anlatmak istediğim bu bu tür oyunlarda limit bana saçma geliyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.