Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış VSRO için editörlük - 130 Dungeon Trigger

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar,

Ek gelir olsun diye vsro server kurmak isteyenlere uygun fiyata editörlük desteği sağlamak istiyorum. Güven, saygı içerisinde işbirliği tekliflerine açığım. Onun dışında da forumlarda yarım yamalak bulunan 130 cap dungeon triggerlarını tamamen sorunsuz bir şekilde düzenleyip kendim açmak istediğim serverda çalışır vaziyete getirdim fakat param olmadığı için açamadım. Bu trigger'ları da uygun fiyata satmayı düşünüyorum. Yaklaşık 4-5 aydır ilgilenmiyorum fakat yardımcı olabildiğim kadar da yardımcı olmak isterim herkese. İyi günler dilerim.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,024
Ödül Puanları
113
Hayırlı Satışlar

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hayırlı Satışlar Kardeş Bari Bi Video Veya Resim Atsaydın Daha Detaylı Olurdu. :cool:

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,024
Ödül Puanları
113
Burasi garden forumda zaten paylasildi bu 😅130 dungeon deyilki bu
şu olaydan bahsediyor 3 oda var köprülerden geçiş yok engel var çit gibi görünmez çit var önce ortadaki mobları kesiyor 1. oda açılıyor sonra 1. odadaki mobları kesiyor hepsini kestikten sonra uniq çıkıyor o uniq bitince geliyor ( ya tekrar ortadaki mobları kesiyor 2. oda açılıyor ) yada tam tersi 1. odadaki boss kesince direk 2. oda açılıyor böyle devam ediyor son olarak 3.oda bitince bitti diye yazıp mavi yazıyla şehre atıyor :D

hate55

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhabalar,

Ek gelir olsun diye vsro server kurmak isteyenlere uygun fiyata editörlük desteği sağlamak istiyorum. Güven, saygı içerisinde işbirliği tekliflerine açığım. Onun dışında da forumlarda yarım yamalak bulunan 130 cap dungeon triggerlarını tamamen sorunsuz bir şekilde düzenleyip kendim açmak istediğim serverda çalışır vaziyete getirdim fakat param olmadığı için açamadım. Bu trigger'ları da uygun fiyata satmayı düşünüyorum. Yaklaşık 4-5 aydır ilgilenmiyorum fakat yardımcı olabildiğim kadar da yardımcı olmak isterim herkese. İyi günler dilerim.
Dostum selam. Bende server açmak istiyorum ancak tecrübem yok. Bana ulaşırsan seninle bi konuşmak isterim. Facebook / Onurum55 buradan ulaşabilirsin

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.