Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro için sunucu kiralamak istiyorum içine silkroadı kurabilcek varmı ?

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,756
Ödül Puanları
213
Hiç masraf etmenize gerek yok!
Formattan sonra tekrar files kurulumu yapmamak için VMware Workstation 'a windows 7 kurup basitçe hamachi üzerinden çalıştırabilirsiniz. Windows 7 şart değil ama kasmadığından dolayı önerdim.
Asıl soruya gelelim... Kurulum videoları mevcut. Edit yapmayı öğrenmek için ilk önce kurulumu öğrenmenizde fayda var. Kurulumdan sonra öğreneceğiniz konularda tüm files'a hakim olmanız için bu şart.
Sonra isterseniz bir sunucuya geçebilirsiniz.
1629161246178.png
1629161275337.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dostum ulaşabilirsin gerekli konularda yardımcı olabilirim sana. Hem vakit geçirmiş olurum bende. Kurulum ve diğer aklında ki sorulara yardımcı olabilirim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
12 gb ram 6 cpu 1gbit internet port girişi sunucuyu sana aylık 200 tlden verebilirim full kurulum port açıksız bir şekilde + tüm exploitler fixli kguardda ip'ne ücretsiz lisanslarım ilgilenirsen dm at dostum :)

Oyla 0

hate55

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Dostum ulaşabilirsin gerekli konularda yardımcı olabilirim sana. Hem vakit geçirmiş olurum bende. Kurulum ve diğer aklında ki sorulara yardımcı olabilirim.
Dostum server açmak istiyorum. Edit işlerinden anlıyorsan ortak server açalım mı. Maliyetleri ben karşılıyacagım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.