Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro item adi degistirme hakkinda

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Arkadaslar Benim Sunucumdaki item isimlerini Kendi sunucum adina cevirmek istiyorum fakat ne yaptiysam ne denediysem yapamadim bu konu hakkinda bana yardimci ola bilecek varmidir rica etsem iyi forumlar..

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Arkadaslar Benim Sunucumdaki item isimlerini Kendi sunucum adina cevirmek istiyorum fakat ne yaptiysam ne denediysem yapamadim bu konu hakkinda bana yardimci ola bilecek varmidir rica etsem iyi forumlar..
textdata_equip&skill olması lazım. Item isimleri buradan değiştiriliyor diye biliyorum.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.