Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro jangan hakkında

• Konbuyu başlatan Üye silindi 92
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 92

o ejderhanın olduğu yere havuz nasıl yapabilirim veya ejderhanın olduğu zemini komple nasıl kaldırabilirim tek içindekileri ve ejderhayı kaldırabildim ordaki yuvarlak alanı kaldıramadım ? https://www.********.com/forum/IMG/cache.php?img=http%3A%2F%2Fi.epvpimg.com%2Feo47fab.jpg

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Hocam bu programla sadece ekleme kaldırma yapılabiliyor, senin dediğin çerçeveli bölge mapın kendisine entegre biryer orayı kaldırman için .o - .t - .m gibi diğer map dosyalarınıda editlemen lazım ama iş onları editlemeklede bitmiyor orada bug oluşacaktır büyük ihtimal içinden geçemez playerler onun için database uzerinden işlem yapmak gerekiyor ama şöyle de yapılabilir o duvarların uzerine uyumlu başka bir obje ekleyip farklı ve orijinal bir görüntü yakalayabilirsin şahsen kendim bu program sayesinde roc mountain de, wind town ve sepherd town a şehir kurdum gerekli objeleride içinden geçilmeyecek şekilde ayarlayabildim güzel bir iş açığa çıktı :D

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

Hocam bu programla sadece ekleme kaldırma yapılabiliyor, senin dediğin çerçeveli bölge mapın kendisine entegre biryer orayı kaldırman için .o - .t - .m gibi diğer map dosyalarınıda editlemen lazım ama iş onları editlemeklede bitmiyor orada bug oluşacaktır büyük ihtimal içinden geçemez playerler onun için database uzerinden işlem yapmak gerekiyor ama şöyle de yapılabilir o duvarların uzerine uyumlu başka bir obje ekleyip farklı ve orijinal bir görüntü yakalayabilirsin şahsen kendim bu program sayesinde roc mountain de, wind town ve sepherd town a şehir kurdum gerekli objeleride içinden geçilmeyecek şekilde ayarlayabildim güzel bir iş açığa çıktı :D
Resim varmı ? birde senin şu bağdattaki konuyu yaptımda fakat bağdatta npcler yok :D nasıl ekliyecem isroya bakındım 78 küsür npc var internette ekleme yapılan sadece 41 küsür var tam olarak eklemeyi anlatırmısın ?
DNmmfab.jpg

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
138 139 140 141 142 143 144 145 146
Wind Town yapım aşamasında tamamlandıktan sonra sw açılınca görebilirsin oranın tamamlanmış halini, baghdata ben npc eklemedim zaten aktif olarak kullanılan bir şehir değil pek, kasılma alanı olarak kullanılsın diye mob eklemesi yaptım ama şehir dolu gözüksün istiyorsan benim kapının onune koydugum gardiyanlar gibi geriye kalan 37 npc yi görüntü şeklinde ekleme yapabilirsin

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

hangi map editoru kullanıyorsun * bu arada o bayraklarla bu avatar iyi gider sana :D
Cc2Ndab.jpg

x2rbaab.jpg

Oyla 0

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,122
Ödül Puanları
93
Map editör olarak senin kullandığın programı kullaniyorum ama çok uğraştıran birşey sürekli yedek alarak ilerliyorum,ekledigim yeni objeler %60 oranında sıkıntı çıkarıyor, bu arada dark arabianin renkleriyle oynayıp bu tarzda eklemek vardı aklımda ama benden önce yapmışlar :D dosyaları bana yollayabilme şansın varmı yada online server ise ben indirip cekebilirim

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

Map editör olarak senin kullandığın programı kullaniyorum ama çok uğraştıran birşey sürekli yedek alarak ilerliyorum,ekledigim yeni objeler %60 oranında sıkıntı çıkarıyor, bu arada dark arabianin renkleriyle oynayıp bu tarzda eklemek vardı aklımda ama benden önce yapmışlar :D dosyaları bana yollayabilme şansın varmı yada online server ise ben indirip cekebilirim
2019 avatarlar diye paylaşmıştım internette bulursun

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.