Paylaşım VSRO | Jewel Box Event (İlk ve tek vsro.org'a özel)

Senua

SQL Developer
.
.
3 Şub 2019
884
63
26
İstanbul
Web Sitesi
Evet arkadaşlar belki de vsro camiasının en çok aradığı ama bir türlü bulamadığı, bulduklarınında buglu olduğu official joymax eventlerinden birisi olan jewel box eventinin .lua'lı halini fixlenmiş olarak paylaşıyorum.

Fixleme tamamı ile bana aittir. Alıntı değildir.

Ekteki dosya içerisindeki yorumlar da tüm bilgi mevcuttur. Database eklenecek satırlarda buna dahildir. Yorum şekilnde barınmaktadırlar, sorun teşkil etmezler, isterseniz ekleme yaptıktan sonra sile de bilirsiniz. Txt içerisindeki yorumlar ingilizce olarak yazdım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar translate kullanabilirler.

Lua'ların kodlanması kod bilgisi gerektirdiği için uzun uzun anlatmam mümkün olmadı. Ödül türünü değiştirebilirsiniz, ama sayısını değiştirirseniz event çalışmaz. Bunun için kodda düzenleme yapmanız gerekir. Tavsiyem ödül sayısını değiştirmeyin. Ödül ratesini ayarlamak için txt içerisindeki yorumları okuyunuz. Biraz kurcalamanız gerekecek ama çok zor bir olayı yok.

Not: Event'i ekleyip oyuna girdiğiniz zaman jewel box kırdırdığınızda hepsini kırdırır.
 

Ekli dosyalar

Dragon

.
27 Kas 2018
229
28
Wien
Web Sitesi
Ekteki dosya içerisindeki yorumlar da tüm bilgi mevcuttur. Database eklenecek satırlarda buna dahildir. Yorum şekilnde barınmaktadırlar, sorun teşkil etmezler, isterseniz ekleme yaptıktan sonra sile de bilirsiniz. Txt içerisindeki yorumlar ingilizce olarak yazdım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar translate kullanabilirler. :)
Bı kısımdan bahsetmiştim yorumlar ingilizce diye. Teşekkürler yine de
 

Etiketler
jewel box event ttt xxx yyy zzz
Üst Alt