Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | Jewel Box Event (İlk ve tek vsro.org'a özel)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,566
Ödül Puanları
113
Evet arkadaşlar belki de vsro camiasının en çok aradığı ama bir türlü bulamadığı, bulduklarınında buglu olduğu official joymax eventlerinden birisi olan jewel box eventinin .lua'lı halini fixlenmiş olarak paylaşıyorum.

Fixleme tamamı ile bana aittir. Alıntı değildir.

Ekteki dosya içerisindeki yorumlar da tüm bilgi mevcuttur. Database eklenecek satırlarda buna dahildir. Yorum şekilnde barınmaktadırlar, sorun teşkil etmezler, isterseniz ekleme yaptıktan sonra sile de bilirsiniz. Txt içerisindeki yorumlar ingilizce olarak yazdım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar translate kullanabilirler.

Lua'ların kodlanması kod bilgisi gerektirdiği için uzun uzun anlatmam mümkün olmadı. Ödül türünü değiştirebilirsiniz, ama sayısını değiştirirseniz event çalışmaz. Bunun için kodda düzenleme yapmanız gerekir. Tavsiyem ödül sayısını değiştirmeyin. Ödül ratesini ayarlamak için txt içerisindeki yorumları okuyunuz. Biraz kurcalamanız gerekecek ama çok zor bir olayı yok.

Not: Event'i ekleyip oyuna girdiğiniz zaman jewel box kırdırdığınızda hepsini kırdırır.

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
paylaşım için teşekkürler

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Ellerine sağlık, yararlı paylaşım. :)

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba @Senua,
Dosyayı indirdiğimde içinden sadece lua script çıktı. Haricen bilgi veren txtler maalesef yer almıyor.
Kontrol edebilirsen sevinirim.

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ekteki dosya içerisindeki yorumlar da tüm bilgi mevcuttur. Database eklenecek satırlarda buna dahildir. Yorum şekilnde barınmaktadırlar, sorun teşkil etmezler, isterseniz ekleme yaptıktan sonra sile de bilirsiniz. Txt içerisindeki yorumlar ingilizce olarak yazdım. İngilizce bilmeyen arkadaşlar translate kullanabilirler. :)

Bı kısımdan bahsetmiştim yorumlar ingilizce diye. Teşekkürler yine de

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28

denise456

.
.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
what do I need to do to include these two items in event?

@Senua

"ITEM_EVENT_AVATAR_M_NASRUN",
"ITEM_EVENT_AVATAR_W_NASRUN"

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.