Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vSro Kendine Güvenen Programcı!

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar hiç uzatmadan konuya geçeyim uzun zamandır uğraş içerisinde oldugum bir konu var bu bir hayal olabilir yada gerçekleşebilir şuan tamamen kafamda kurguluyabiliyorum olayı çoğu sistemi çözdüm tek sıkıntımız silkroadın .ban .bsk formatları bunlarında nasıl bir sistem oldugun az cok tahmin edebiliyorm artık bana yardım edebilecek ortak arıyorm bu dosya uzantılarını düzenlene bilir hale getirebilen çok fazla ipucu var eğer discorddan eklerseniz konusabiliriz . amacım silkroada yeni bir ırk getirme.

karakterlere entegre edebildigim ufak animasyonlar öylesine . daha fazla gösterebilecegim şeyler var fakat kendi serverimde mevcut olacagı için burada paylaşmayacagım dedigim gibi kendine güvenen programcı arkadaslar varsa bu 2 dosya formatını düzenlene bilir hale getirebilirse a-z ye ben editliycem serveri afiş videoyu yeni ırkı. discord = Hakan#4754

B

bardo41

Merhaba arkadaşlar hiç uzatmadan konuya geçeyim uzun zamandır uğraş içerisinde oldugum bir konu var bu bir hayal olabilir yada gerçekleşebilir şuan tamamen kafamda kurguluyabiliyorum olayı çoğu sistemi çözdüm tek sıkıntımız silkroadın .ban .bsk formatları bunlarında nasıl bir sistem oldugun az cok tahmin edebiliyorm artık bana yardım edebilecek ortak arıyorm bu dosya uzantılarını düzenlene bilir hale getirebilen çok fazla ipucu var eğer discorddan eklerseniz konusabiliriz . amacım silkroada yeni bir ırk getirme.

karakterlere entegre edebildigim ufak animasyonlar öylesine . daha fazla gösterebilecegim şeyler var fakat kendi serverimde mevcut olacagı için burada paylaşmayacagım dedigim gibi kendine güvenen programcı arkadaslar varsa bu 2 dosya formatını düzenlene bilir hale getirebilirse a-z ye ben editliycem serveri afiş videoyu yeni ırkı. discord = Hakan#4754
Güzel hoş ama sen 3d gorselini alıp hazır hareketler vermişsin animasyon tanıtım videosu yapabilirsin ama yeni ırk cok başka bir konu bak ben character in yanına extara 10 tane character koydum tamami ile görselleri farklı ama yeni ırk ne bileyim hayırlısı olsun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Sadece örnek olarak paylastıgım video demek istedigim sınırsız animasyon vs var bunu geçtim kemdimde yapabilirim 3 erkek 3 kadın 1 magic 1 warrior 1 de okcu tarzı planlıyorum eu karakterler üzerinden yapıcam ztn 0 dan yaraymak imkamsız gibi birşey

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Bunları yapman Silkroad Private piyasasına hiç bir şekilde artı sağlamaz.
Pvp server communitylerinin oynayacağı serverlar max 1-2 hafta bilemedin 1-2 ay.
Yani boşuna kendine yorup zaman harcamış olursun.
Kendini geliştirmen yanına kâr kalır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bende unreali bilmiyorm acıkcası yeni başladım suan mapı ayarlıyorm parça parça oldugu için çok işim var ilk etapta jangan yapıcam sonra dw hotan samarkand costantin neden olmasın 3461

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
mayada multi import obj diye bi olay varmı acaba ücretli script var ama o kadar para veremem tek tek importlamak cok uzun :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Aynen öyle neden olmasın bugün sen uğraşma diyenleri dinleyip uğraşmazsan elin boş kalır fakat uğraşırsan ürettiğin şeyden para bile kazanamazsan tecrübe ve bilgi edinmiş olursun o programı kullanmayı mantığını çözer daha hızlı şekilde daha güzel bir şey yapmanın yolunu açarsın kendine o yüzden devam et blueprint veya c++ da takılırsan unreal da özelden yaz bana sana yardımcı olmaya çalışayım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.