Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSro Kendine Güvenen Programcı!

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba arkadaşlar hiç uzatmadan konuya geçeyim uzun zamandır uğraş içerisinde oldugum bir konu var bu bir hayal olabilir yada gerçekleşebilir şuan tamamen kafamda kurguluyabiliyorum olayı çoğu sistemi çözdüm tek sıkıntımız silkroadın .ban .bsk formatları bunlarında nasıl bir sistem oldugun az cok tahmin edebiliyorm artık bana yardım edebilecek ortak arıyorm bu dosya uzantılarını düzenlene bilir hale getirebilen çok fazla ipucu var eğer discorddan eklerseniz konusabiliriz . amacım silkroada yeni bir ırk getirme.

karakterlere entegre edebildigim ufak animasyonlar öylesine . daha fazla gösterebilecegim şeyler var fakat kendi serverimde mevcut olacagı için burada paylaşmayacagım dedigim gibi kendine güvenen programcı arkadaslar varsa bu 2 dosya formatını düzenlene bilir hale getirebilirse a-z ye ben editliycem serveri afiş videoyu yeni ırkı. discord = Hakan#4754

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
amacım para kazanmak degil ztn para kazanmak istesem ingilizce reklamına kadar hazırladıgım hiç biryerde olmayan özelliklerde serverimi açarım amacım kendimi geliştirme silkroadda arac oluyor bana işte mutlaka sorarım :)

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
Bence çok güzel bir işle uğraşıyorsun. Umarım istediklerine ulaşırsın, şimdiden meraklı meraklı bekliyorum. :)

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar hiç uzatmadan konuya geçeyim uzun zamandır uğraş içerisinde oldugum bir konu var bu bir hayal olabilir yada gerçekleşebilir şuan tamamen kafamda kurguluyabiliyorum olayı çoğu sistemi çözdüm tek sıkıntımız silkroadın .ban .bsk formatları bunlarında nasıl bir sistem oldugun az cok tahmin edebiliyorm artık bana yardım edebilecek ortak arıyorm bu dosya uzantılarını düzenlene bilir hale getirebilen çok fazla ipucu var eğer discorddan eklerseniz konusabiliriz . amacım silkroada yeni bir ırk getirme.

karakterlere entegre edebildigim ufak animasyonlar öylesine . daha fazla gösterebilecegim şeyler var fakat kendi serverimde mevcut olacagı için burada paylaşmayacagım dedigim gibi kendine güvenen programcı arkadaslar varsa bu 2 dosya formatını düzenlene bilir hale getirebilirse a-z ye ben editliycem serveri afiş videoyu yeni ırkı. discord = Hakan#4754
Ha gayret başaracaksın :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bu tip şeyleri silkroada enjecte etmeyi ve çalıştırmayı başardın mı hiç? Yani boşuna uğraşmış olma diye söylüyorum tamamen ama güzel bir şeyle uğraşıyorsun hoşuma gitti en basit hareket algılamasını çalıştırabiliyor musun vsroda bunu denedin mi hiç?

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Malesef bunu yapabilmek için bi programlama dili bilmek zaman zaman harcamak gerek aslında .ban structueleri var dextersoılun bunları kullanıp biri yaptıgımız animasyonu .bana converter edebilse herşeyi yaparsın oyunda kendisi bizzat bana dcde ekran paylasarak bir sürü .banı açıp gösterdi fakat herhangi bir yardımda bulunmuyor bugunde çok konuştum mesela bu atıyorum jangandaki thief villageyi şuan modelconverter programıyla bms to obj yaparsan objyi herhangi bir modelleme programıyla actıgın zaman karşına saçma r şey çıkıcak modelconverterde lightmap yok çünki yani kendi yaptıgı bms to obj programını bile vermedi ama lafa gelince silkroad öldü diyor :) bırakmıyorki yeni birşeyler yapalım maksat ztn birşeyler ögrenmek silkroad araç.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Malesef bunu yapabilmek için bi programlama dili bilmek zaman zaman harcamak gerek aslında .ban structueleri var dextersoılun bunları kullanıp biri yaptıgımız animasyonu .bana converter edebilse herşeyi yaparsın oyunda kendisi bizzat bana dcde ekran paylasarak bir sürü .banı açıp gösterdi fakat herhangi bir yardımda bulunmuyor bugunde çok konuştum mesela bu atıyorum jangandaki thief villageyi şuan modelconverter programıyla bms to obj yaparsan objyi herhangi bir modelleme programıyla actıgın zaman karşına saçma r şey çıkıcak modelconverterde lightmap yok çünki yani kendi yaptıgı bms to obj programını bile vermedi ama lafa gelince silkroad öldü diyor :) bırakmıyorki yeni birşeyler yapalım maksat ztn birşeyler ögrenmek silkroad araç.
Adam emek verdiği şeyi beleş verirmi sence bence vermez @pepapoha , onun düşüncesi uğraşan adam kodlamaylada uğraşsın kendi programını kendi yazsın diye düşünüyorda onu yapacak adam silkroadla uğraşmaz bence. Server açan kişiler bu tür şeylerle uğraşmıyor bence şahsen .ban .bsk .bsr .nvm bunların converterleri çıkarsa zaten silkroadın alt yapısını komple değiştirip güzel bir oyun tasarlarım diye düşünüyorum, senin yaptıgın video olarak kalır hakan daha ilerisini bekleme yani parayla dahi yapmazlar o converterleri

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.