Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış vsro kurulum -sunucu satiş temin hizmeti.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1622031136638.png

Merhaba arkadaşlar uygun fiyatli sunucu satışı ve vsro kurulum yapmaktayım kişisel herhangibi bir firmaya bağlı olmadan piyasaya inat dolara inat ilgilenenler dm atıp bilgi alabilir┘

isteğe göre boş sunucuda verilir , isteğe göre full herşey ayarlı vsro port açıksız standart db kurulupta verilir + yanında tüm exploitler fixli kguardda verilecektir sınırsız lisans┘

Eko [PAKET 1] KDV'Sİ İÇİNDE AYLIK 150 TL ÜCRETLİ

1622031547498.png

Eko [PAKET 2] Kdv'si içinde aylık 200 tl ücretli Extra Ücretle Ram Disk Ve Cpu Arttırılabilir + Sunucu Hat Hızı 1GB'İTTİR Makinalar VDS'Dir WİN 2008 R2 SERVER WİN 2019 SERVER KURDURMAK İSTEYENLER İÇİN SINIRSIZ FORMAT MEVCUTTUR FORMATA ÜCRET ALINMAYACAKTIR..

Not : VSRO Server Kurmak İsteyenler için edit hizmetimde vardır Sunucular Clean Veya Vsro Fıles Full Ayarlı Port Açıksız +Tüm exploitler fixli kguard ücretsizdir.. + isteğe göre sorunsuz panelde kurulur

1622031638414.png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Hayırlı uğurlu olsun, iyi satışlar dilerim... test sunucusu düşünebilirim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Site ben de aradım da kurunca paylaşır diye ses çıkarmadım :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.