Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yeni başlayanlar için Vsro Kurulumunda Sorun Yaşayan veya Sıfırdan Kuracaklar!

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Sıfırdan kurulum yapacaklar veya kurulum esnasında yaşayan sorunlar için forumdaki arkadaşlara yardımcı olucam.
Yardım Listesi:
-Sıfırdan kurulum
-SWFİLES ayarlaması
-Port ayarlaması
-Client İp değiştirme
-SQL kurarken yaşanılan hatalar.
-Shard durduk yere kapanmasını engelleme.
-ODBC hatasız Kurulum.
-Gerekli Server için program yardımı.
-SMC patch sorunsuz çalışmasını sağlamak.​

NOT: sunucu üzerinde kurulum yapılacak şahsi bilgisayar üzerine kurulum yapmıyorum şimdiden uyarıyorum şahsi bilgisayarlarına kuracaklar yardım beklemesin etmem.Adı üstünde şahsi özel bilgisayara hiç bir kimsenin kurulum yapmıyorum.

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Ö.M alabilir miyim acaba? ve ilk bölümün ilk konusu hayırlı olsun.

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Video Cekebilirsin Kardeşim İstersen Yeni Başlayanlar için

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Bu konudaki maddeler yetersiz bölümün amacı görsel eğitim ve paylaşım. :) Yine de ilk konu olmasına bağlayaraktan teşekkür ediyoruz. :) Bölüm boş kalmamış olsun. :)

Ü

Üye silindi 614

Bu konudaki maddeler yetersiz bölümün amacı görsel eğitim ve paylaşım. :) Yine de ilk konu olmasına bağlayaraktan teşekkür ediyoruz. :) Bölüm boş kalmamış olsun. :)
@deLLyici etikette videolu veya resimli seçmemiş yeni başlayanlar için olanı seçmiş bence doğru açmış konuyu ;)
bana göre tabiki :D

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
yok görselleri şöyle yapıcaz sorun yaşayanları sunucusuna girdiğimde video görsel alıcamki sorunun çözümünü paylaşabilelim o yüzden :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
@deLLyici etikette videolu veya resimli seçmemiş yeni başlayanlar için olanı seçmiş bence doğru açmış konuyu ;)
bana göre tabiki :D
Bölüm amacı Görsel ve Videolu Paylaşımlar - Eğitimler. ( Paylaşımlar ) ( Eğitimler ), önek eke Yeni Başlayanlar İçin Görsel Eğitim yazacak olsaydım bu başlıkları göremezdiniz. :)

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
İlk kurulumu bana yaptı @deLLyici gerçekten herşeyi göstererek tekrar ederek yardımcı oluyor her konuda teşekkürler.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ben sıfırdan kurmak istiyorum yardımcı olurmusun kardeş

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.