Çözüldü Vsro Launcher Güncelleme açıklaması sorunu

Kredi
0.00[TL]
vsro
Merhabalar millet bir launcher tasarımı ile uğraşıyorum. Çok saçma bir yerde takıldım. Tüm şablonu demir kalıbı boşaltır gibi oturttum. Fakat güncelleme açıklaması sapıtıyor. Nedendir bilmiyorum arkaplanı olduğu gibi kaydırıyor boş olması gerekirken çok acil desteğinizi rica ediyorum.
Not : İlgili Resmi Alta ekliyorum.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
.
Kredi
6.12[TL]
Merhabalar millet bir launcher tasarımı ile uğraşıyorum. Çok saçma bir yerde takıldım. Tüm şablonu demir kalıbı boşaltır gibi oturttum. Fakat güncelleme açıklaması sapıtıyor. Nedendir bilmiyorum arkaplanı olduğu gibi kaydırıyor boş olması gerekirken çok acil desteğinizi rica ediyorum.
Not : İlgili Resmi Alta ekliyorum.
Sorun tam olarak ne anlayamadım hocam update atarken mi kayıyor?

Kredi
0.00[TL]
Sorun tam olarak ne anlayamadım hocam update atarken mi kayıyor?
Update içeriğini smcden yazıyorum. Açıklamanın olduğu kısma launxher İn backgroundu geliyor. Normalde saydam bir şekilde gelmesi gerekiyor arkaplanına siyah bir zemin verdim fakat bende ayarlama yapınca bir şekilde sapıtıyor ve görüntü de ki sonuç ortaya çıkıyor

Kredi
0.00[TL]
Konu kapanabilir problem çözülmüştür. Config(ayarlar) penceresi ile Notice bilgileri aynı pencereyi kullandığı için arkaplan da kayma sorunu yaşanıyor. Belki aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olur.