Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Launcher Güncelleme açıklaması sorunu

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Merhabalar millet bir launcher tasarımı ile uğraşıyorum. Çok saçma bir yerde takıldım. Tüm şablonu demir kalıbı boşaltır gibi oturttum. Fakat güncelleme açıklaması sapıtıyor. Nedendir bilmiyorum arkaplanı olduğu gibi kaydırıyor boş olması gerekirken çok acil desteğinizi rica ediyorum.
Not : İlgili Resmi Alta ekliyorum.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Merhabalar millet bir launcher tasarımı ile uğraşıyorum. Çok saçma bir yerde takıldım. Tüm şablonu demir kalıbı boşaltır gibi oturttum. Fakat güncelleme açıklaması sapıtıyor. Nedendir bilmiyorum arkaplanı olduğu gibi kaydırıyor boş olması gerekirken çok acil desteğinizi rica ediyorum.
Not : İlgili Resmi Alta ekliyorum.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Sorun tam olarak ne anlayamadım hocam update atarken mi kayıyor?

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Sorun tam olarak ne anlayamadım hocam update atarken mi kayıyor?
Update içeriğini smcden yazıyorum. Açıklamanın olduğu kısma launxher İn backgroundu geliyor. Normalde saydam bir şekilde gelmesi gerekiyor arkaplanına siyah bir zemin verdim fakat bende ayarlama yapınca bir şekilde sapıtıyor ve görüntü de ki sonuç ortaya çıkıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Konu kapanabilir problem çözülmüştür. Config(ayarlar) penceresi ile Notice bilgileri aynı pencereyi kullandığı için arkaplan da kayma sorunu yaşanıyor. Belki aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olur.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.