Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü vsro mantar temalı görsel

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
arkadaşlar ağaç ve mantar temalı bir dijital oyun tasarlama ödevimiz var ben bu ödevin konu içeriği olarak silkroadı uygun gördüm küçük bir mapin içerisine ağaçlandırma ve mantar temaları eklemek istiyorum ağaçtan yana sıkıntı yok fakat tüm şehir regionlarında aklınızda kalan yada bilen varsa mantar görüntüsünün objeleri lazım konu hakkında olumsuz olumsuz yorumlarınızı bekliyorum..

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
262
Ödül Puanları
63
Eğer Regionlardan kastın Map klasör yolları ise klasör yollarını paylaşayım arşivimden

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Yok şayet başka birşeyse açarsan mutlu olurum dostum

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
yorumun için teşekkür ederim @TALENT map dosya yollarına ihtiyacım yok malesef ben sadece mantar tema bir obje istiyorum mesela en iyi örnek vereyim bir yerdeki ağacı farklı bir yere taşıyorsun oyun içerisinde mantar tema görüntüsüne ait bir nesne obje var ise onu istediğim yere taşımak istiyorum sadece

TALENT

Deneme Mod
Alınan Beğeni
262
Ödül Puanları
63
Rica ederim.Fakat öyle bir obje varsa bile ya gözüme çarpmadı yada yok zira olsa dahi mantar'ın boyutları nitekim bellidir.Bulabileceğim maplari düşünüyorumda Jangan hotan olur.Ben olsaydım Map wieverden bu konumlardaki ağaç,bitki objelerini tarardım herhalde en azından başlangıç yapmış olurdum

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Kendin ekleye bilirsin bi tane mantar modeli bul birşeyle değiş redobjcommondan teleport taşıekler gibi ekle

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
619
Ödül Puanları
93

buradan kendi modelini seçip obje olarak ekleye bilirsin silkroad'a blender ile texturesini çıkartır istediğin mantar resmini uygulayabilirsin.

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
map editor kullanmayı bilen yardımcı olabilirmi bir kaç objeyi taşımak istiyorum

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
8
kanka o editörü kullanmayı öğren gerisi kolay. Buyur aşağıdaki obje sadece mevcut objeyi seçip yerne yenisini ekle dediğimde bu hali alıyor

Ekli dosyalar

• SRO[2021-03-21 01-14-15]_98.jpg
    SRO[2021-03-21 01-14-15]_98.jpg
    243.2 KB · Görüntüleme: 31

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
bu konuda yardımcı olabilirmisin?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.