Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
bu botta yine sorun var oto giriş yapmıyor daha önce kullandığım mbotta açar açmaz kendi giriş yapıldı yazıyordu bunda oto giriş aktif olduğu halde ben giriş diyene kadar giriş yapmıyor bu kısmı sorunlu sanırım

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
bu botta yine sorun var oto giriş yapmıyor daha önce kullandığım mbotta açar açmaz kendi giriş yapıldı yazıyordu bunda oto giriş aktif olduğu halde ben giriş diyene kadar giriş yapmıyor bu kısmı sorunlu sanırım
Auto Login'e hiç dikkat etmemiştim. Bir bakalım hemen.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
2 dakika içinde kendisi Auto Login oluyor bot kontrol ettiğimde. :rolleyes:

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Botu kullanan arkadaşlar sorun yaşıyor mu? :)

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
iyi günler kolay gelsin. sbot kullanıyordum ama millet. mbot ile pill siliyor biz silemiyoruz.
windows10 64 bit kullanıyorum ve bir türlü bot login yapamadım. pc güncel cc+ ve net serileri virüs proğramı kapalı kendi defenderi zaten.
An unknown error occured while checking for a mBot update hatası alıyorum.
bir türlü çözemedim. yardım lütfen

edit: özür dilerim her botta aynı hatayı almıştım. login tıklayınca hatayı yazdığı halde login oldu ve çalışıyor teşekkürler......... :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
iyi günler kolay gelsin. sbot kullanıyordum ama millet. mbot ile pill siliyor biz silemiyoruz.
windows10 64 bit kullanıyorum ve bir türlü bot login yapamadım. pc güncel cc+ ve net serileri virüs proğramı kapalı kendi defenderi zaten.
An unknown error occured while checking for a mBot update hatası alıyorum.
bir türlü çözemedim. yardım lütfen

edit: özür dilerim her botta aynı hatayı almıştım. login tıklayınca hatayı yazdığı halde login oldu ve çalışıyor teşekkürler......... :)
Geri dönüş için biz teşekkür ederiz. ❤️

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
windows 8.1 de hata alan arkadaşlar

bu şekilde ayarladıklarında bi sorun olmadan erişim sağlayabileceklerdir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.