vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

Paylaşım vSro Mob Spawn Ekleme ! (Video Anlatım)

vsro

Wolwec

@Opr Leader
.
Katılım
6 Ağu 2019
Mesajlar
807
Alınan Beğeni
345
Puanları
63
Yaş
25
Konum
Yurt Dışı
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle yedek almayı unutmayalım.

Başlıkta belirttiğim gibi sizlere video üzerinden Mob Spawn eklemeyi göstereceğim.


Başlamadan önce Not olarak;
Videoda eklemeyi göstermedim. Sadece fikir olarak sizlere sunuyorum. DB ye ekleme basit kısmı.
Eğer bu şekilde herhangi bir mobun spawnını örnek alıp kendiniz eklemek istediğiniz koordinatları nesttekiyle değiştirirseniz, Mob spawnı yapmış olursunuz.
Fakat şunu da belirtmeliyim ki, çektiğiniz tabloların mutlaka dwtactics,refhive,refnest Id lerini kendinize göre değiştirmeyi unutmayın. Tabikii de Mobunuzun kodunu reftactics'e girmeyi de.
Onun haricinde kodların içerisinden istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz. delay,radius,maxtotalcount değerleri gibi..

Nest tablomuzdaki fazla gelen kod olursa silebilirsiniz. Zaten 140 lv eklediğim mobun aralığını gördünüz. Videoda belirttiğim yerde. Hangi haritada olursa olsun, Bu aralıkta eklerseniz çok fazla değer & koordinat girmeyeceğinizi göreceksiniz.Örnek video içerisinde olan jQueryler ;
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Örnek 2 (Karakterimizin konumunu almak için kısayol olarak kullandığım kod "Wolwec" Yazan yeri oyundaki karakterinizin adını giriniz.)
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.


 
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
38
Alınan Beğeni
2
Puanları
8
Yaş
23
Konum
Kocaeli
Güzel anlatmışsın querylede mob spawn yapılabiliyor lakin bu ekleme şekliyle moblar giant şampiyon party mob olarak doğuyormu yoksa general olarak mı spawn oluyolar sürekli
 
Üst Alt