Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi
Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Elinize Saglık Kardeşim Ben Bunu Refobj Kopyalayamıyorum Bir Türlü . VE BEN 110 CAP AYARLI OLARAK YAPCAM BUNU DEGİŞKLİGİNİ NASL YAPACAGIZ .

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Elinize Saglık Kardeşim Ben Bunu Refobj Kopyalayamıyorum Bir Türlü . VE BEN 110 CAP AYARLI OLARAK YAPCAM BUNU DEGİŞKLİGİNİ NASL YAPACAGIZ .
Switcher yapmak istediğin itemi kopyalayacaksın. Sadece bsr si farklı olacak. Konunun içerisinde değindiğim gibi

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
mesela ben şöyle birşey yapacam 120 cap databaseden kurulu şeklinde model swicher cekecem onu 11dg dönüşmesi için bsr bide presedör bölümünümü ayarlamam lazım ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
mesela ben şöyle birşey yapacam 120 cap databaseden kurulu şeklinde model swicher cekecem onu 11dg dönüşmesi için bsr bide presedör bölümünümü ayarlamam lazım ?

Anlattıklarımı aşama aşama yapmanız lazım. Çekerek olmaz paylaştığım şekil diğer paylaşımlardakinden farklı mantık ile çalışıyor.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Sen bir harikasın, bana gerek kalmamış. ?

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
260
Ödül Puanları
63
Guzel anlatım.

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bunun Media Karsılıgı yokmudur baskan ? sadece Sql tablolarına mı işlem yapılıyor ??

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu Switcher i yapmaya calısıp olumlu sonuca varan arkadaslarmız varmı acaba ? :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.