Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü VSRO | Navmesh Editör (İstek)

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar merhaba,

Yapmakta olduğum editten ötürü navmesh editör kullanmam gerekiyor. Çeşitli forumlarda paylaşılanları atmanıza gerek yok hepsini denedim ve hepsi sorunlu bir şekilde çalışmakta. Şöyle eli yüzü düzgün, güzel şekilde çalışan bir nvm editör çok hoş olurdu.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Var src halinde ama aciliyor

Ekli dosyalar

• Navmesh Editor (1).rar
    306 KB · Görüntüleme: 152
Q

quantizz

tam olarak ne ile ilgili olduğu hakkında bilgi verirsen ona göre yardımcı olabilirim

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
tam olarak ne ile ilgili olduğu hakkında bilgi verirsen ona göre yardımcı olabilirim
Garden map'indeki 3 odanın her birisine fgw'deki barikat eklemeye çalışıyorum. Joymax orası için kapı koymuş lakin aktif değil. Köprüler normalde o mapin altında kalıyor bende köprüleri ilgili bsr ile değiştirerek yapmaya çalıştım ancak bsr editörde kayıt ederken exception hatası alıyorum.

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Tespit ettiğim ilgili .nvm uzantıları vn_7bf7.nvm, nv_7cf7.nvm, nv_7cf6.nvm

Alınan Beğeni
101
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar merhaba,

Yapmakta olduğum editten ötürü navmesh editör kullanmam gerekiyor. Çeşitli forumlarda paylaşılanları atmanıza gerek yok hepsini denedim ve hepsi sorunlu bir şekilde çalışmakta. Şöyle eli yüzü düzgün, güzel şekilde çalışan bir nvm editör çok hoş olurdu.
halit sql üzerinde tetikleme olmaksızın region kapanabilir
playerlerin içeri girmesi için 31991 regin geçmek zorundalar
bu şekil yapılma durumu nedir

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.