Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO - Npc Effect[%100]

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
Merhaba Bir Çok Konuda bana yardımcı olan Hiç bir zaman Desteğinden Esirgemeyen vSRO ORG Ailesine Teşekkür ederim..
Daha Önce Bu Paylaşımı derleyip toparlayan ve bizlere paylaşımda bulunan SaltanatNaibi kardeşimede ayrıca teşekkür ederim.

SaltanatNaibi nin Paylaşımındaki Npc effect ler sadece vsro nun orjinal veri tabanında bulunan npclere effecth veriiyordu bu sorunu sizler sayesinde çözüme kavuşturdum ve aynı sorunla tekrar karşılaşan olursa diye sizlerlede paylaşmak istedim :)

Verdiğim Linkte Anlatımıyla birlikte Participles dosyası mevcuttur iyi Kullanımlar :)

Screenshot_2.png

Secram

.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Skil efect dosyası sorunlu failed 0 bildirimi çıkıyor

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
link yenilensin lütfen.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.