Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro old map ve mainpop

dohteM

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
merhaba arkadaşlar benim 2 tane problemim var. Map konusunu geçen günde açtım fakat bir çözüme ulaşamadık resimde gördüğünüz gibi haritadaki çizdiğim yerleri kaldırmak istiyorum oradaki kutuya tıkladığınızda server crash oluyor. Ve old mainpop ekledim fakat gördündüğü gibi clientte eksik dosyalar var sanırım tam olarak gözükmüyor varmıdır bunların nasıl çözüleceğini bilen biri :)

Ekli dosyalar

• Untitled.png
    Untitled.png
    586.2 KB · Görüntüleme: 109

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
80capın reinforgesini felan cekerek dene kardeşim belki kaybolur sanırım Ecsro 80 capdı

Oyla 0

dohteM

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
80capın reinforgesini felan cekerek dene kardeşim belki kaybolur sanırım Ecsro 80 capdı
haritadan yokmu bi haber reis çözemedik gitti kaç gündür :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

up
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

mainpop'u geçtim arkadaşlar, mapın altındaki o seçeneği kaldırmayı bilen yokmu. Oyunda rocmontain olmadığı için 80 levelde 80+ kasılma yerini gösteri işaretlediğimizde harita olmadığı için crash yiyor

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
harıtanın altındakı yazıyı textusystemde arat ordakı yanın kodunu al ve media ıcındekı resuı klasorundekı textler ıcınde arat bulunan satırı kaldır ozaman kalkmıs olur

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,130
Ödül Puanları
93
merhaba arkadaşlar benim 2 tane problemim var. Map konusunu geçen günde açtım fakat bir çözüme ulaşamadık resimde gördüğünüz gibi haritadaki çizdiğim yerleri kaldırmak istiyorum oradaki kutuya tıkladığınızda server crash oluyor. Ve old mainpop ekledim fakat gördündüğü gibi clientte eksik dosyalar var sanırım tam olarak gözükmüyor varmıdır bunların nasıl çözüleceğini bilen biri :)
Crash için worlmapguidedata.txt var oralara göz atabilirsin. Orjinali 110 level moblara göre ekli. Senin kullandığın harita yapısı 80-90 capa göre ayarlayıp alexi sildiğin için crash oluyor. Bi göz at yapamazsan daha detaylı gösteririm eve gidince.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
18
大家好,我有 2 个问题。前几天我打开了地图主题,但是没有找到解决办法,如图所示,我想把我在地图上画的地方去掉,点击那里的框,服务器就崩溃了。而且我添加了旧的mainpop,但是正如您所看到的,客户端中缺少文件,我认为它不是很明显。有人知道如何解决它们吗?:)
你能帮我处理我的旧库存系统吗

Oyla 0