Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro.org Ailesinden İsteğim var :)

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar Şaunda bir çok kişi sql 2014server kullanıyor fakat benim db lerim 2017 uyumludur
Vsro org Forumdan İsteğim Sql 2017 sorunsuz şekilde kurulum videosunu çekmelerini istiyorum emin olun bu hatayla karşılaşmaktan çok sıkıldım
Şimdiden vsro.org Ailesine teşekkürlerimi sunarım
Aldığım Hata budur (n)
ADRDQL.png

Ü

Üye silindi 614

Merhaba arkadaşlar Şaunda bir çok kişi sql 2014server kullanıyor fakat benim db lerim 2017 uyumludur
Vsro org Forumdan İsteğim Sql 2017 sorunsuz şekilde kurulum videosunu çekmelerini istiyorum emin olun bu hatayla karşılaşmaktan çok sıkıldım
Şimdiden vsro.org Ailesine teşekkürlerimi sunarım
Aldığım Hata budur (n)
ADRDQL.png
kullanmak istediğin dbyi söylersen 2014 çevirip bakabilirim ?

Ü

Üye silindi 614

2 ayrı sql sürümü lazım malesef uzun iş anlattığım şekil dışında çözemezsin

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
ADAM AKILLI SQL 2017 KURULUMUNU LİNKİNİ PAYLAŞIPVİDEO ÇEKEBİLECEK ARKADAŞ YOKMU BU FORUMDA

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
ADAM AKILLI SQL 2017 KURULUMUNU LİNKİNİ PAYLAŞIPVİDEO ÇEKEBİLECEK ARKADAŞ YOKMU BU FORUMDA
Kelimelerinizin tamamını yada bir kısmını bir daha büyük yazmamanız hususunda sizi uyarmayacağız.

Bir talep yürüttünüz, @PortalDark yani Hakan yardımcı olmaya çalıştı. Bekleyin bilgi sahibi olan birisi gelince kendi yorumunu yapacaktır. Ayrıca Hakan’ın dediği yöntemle 2017 db’yi 2014’e uyarlayabilirsiniz.

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Video Olarak degilde Resim Olarak Anlatım Yapabilirim

Rr7gMn.png

Son düzenleme:

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Standart kurulumlarin disina çıkmak yeni bi sey yapmak istiyorsan ustune kendinde bir sey koymalisin. Burada herkes her bilgiye sahip olmayabilir. Sql demek vsro demek degil baska platformlardada istedigin binlerce bilgiye ulasabilirsin.

Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
SQL SERVER MANAGER 2017 RESİM

XMQM5j.png

Rr7gMn.png

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 614

Standart kurulumlarin disina çıkmak yeni bi sey yapmak istiyorsan ustune kendinde bir sey koymalisin. Burada herkes her bilgiye sahip olmayabilir. Sql demek vsro demek degil baska platformlardada istedigin binlerce bilgiye ulasabilirsin.
Yapması gereken işlem generated script diyerek tabloları alman ve oluşturcak o aldığın script fakat tablolar boş olacak o tablolarıda hazır 2017 kurulu pcden not defterine yedekleyip 2014 kurduğun pcde aktaracan o tablolara tek tek bildiğim yöntem bu şimdilik dedim fakat dinlemedi bildiğini yapsın ☺

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.