vsro
vsro
vsrovsro
vsrovsro
vsro
vsro

Duyuru vSRO.org Discord Sunucusu Hayırlı Olsun!

vsro

Spare

Machine Man
.
.
Alınan Beğeni
2,434
Merhaba değerli takipçileri,

Takipçilerimize daha iyi bir hizmet ve daha sıkı sohbetler için discord sunucumuzu kurduk!

Discord sunucumuzda, özel olarak geliştirilmiş olan vsro[BOT] sizlere anlık bildirimler göndererek, yeni konular ve mesajlardan daima mobil ve masaüstünden anlık bildiriler gönderecek.

Discord sunucusu kurmamızdaki en büyük amaç, daha kolay iletişim ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz anlık bildirimler. ☺

Destek ve yardım her zaman forum üzerinden yapılacak, konu açılmadan discord’da yardımcı olunmayacak. Gerekli görüldüğünde bizler discord üzerinden sizlerle iletişime geçeceğiz.

Chate bot olarak yazıyorsanız eğer, direkt burada hesabınızla discordu ilişkilendirip yetkilendirmeniz gerekiyor. Sonrasında her zaman yazabilirsiniz. ?

Discord hakkında önerilere açığız. ☺

Son düzenleme:

Promaker

C#,SQL,ADOBE Serisi Geliştirici
.
.
Alınan Beğeni
520
Mükemmel bir özellik. Harika gözüküyor. Elinize sağlık. Yıllardır forumlar hep stabil bir düzende ilerliyor. Kimse yeniliklerden nimetlerden faydalanmıyor. Yenilikci yapı her zaman iyidir. Tekrardan ellerinize sağlık.

Alınan Beğeni
395
Gerçekten gereken bir özellikti, malum her dakikasını forum sayfasına ayıramayanlar oluyor.
Discord arayüzüne de yeni açılan konular ve mesajlar bölümü çok iyi olmuş.
Bu sayede ne kadar meşgul olsakda hangi konu aktif, neler konuşuluyor bildirimlerini alacağız.
Entegrasyon işlemleri tamamlandıktan sonra daha da geliştirilebileceğini düşünüyorum.
Tekrardan hayırlı olsun. :love:

Pyrodox

✍ ECSRO
Deneme Mod.
Alınan Beğeni
387
Hayırlı olsun, Geliştirmeler devam ettikçe dahada güzel olacığını düşünüyorum.

Üst Alt