Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru vSRO.org Discord Sunucusu Hayırlı Olsun!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Merhaba değerli www.vsro.org takipçileri,

Takipçilerimize daha iyi bir hizmet ve daha sıkı sohbetler için discord sunucumuzu kurduk!

Discord sunucumuzda, özel olarak geliştirilmiş olan vsro[BOT] sizlere anlık bildirimler göndererek, yeni konular ve mesajlardan daima mobil ve masaüstünden anlık bildiriler gönderecek.

Discord sunucusu kurmamızdaki en büyük amaç, daha kolay iletişim ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz anlık bildirimler. ☺

Destek ve yardım her zaman forum üzerinden yapılacak, konu açılmadan discord’da yardımcı olunmayacak. Gerekli görüldüğünde bizler discord üzerinden sizlerle iletişime geçeceğiz.

Chate bot olarak yazıyorsanız eğer, https://www.vsro.org/account/connected-accounts/ direkt burada hesabınızla discordu ilişkilendirip yetkilendirmeniz gerekiyor. Sonrasında her zaman yazabilirsiniz. ?

Discord hakkında önerilere açığız. ☺

Son düzenleme:

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Mükemmel bir özellik. Harika gözüküyor. Elinize sağlık. Yıllardır forumlar hep stabil bir düzende ilerliyor. Kimse yeniliklerden nimetlerden faydalanmıyor. Yenilikci yapı her zaman iyidir. Tekrardan ellerinize sağlık.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Gerçekten gereken bir özellikti, malum her dakikasını forum sayfasına ayıramayanlar oluyor.
Discord arayüzüne de yeni açılan konular ve mesajlar bölümü çok iyi olmuş.
Bu sayede ne kadar meşgul olsakda hangi konu aktif, neler konuşuluyor bildirimlerini alacağız.
Entegrasyon işlemleri tamamlandıktan sonra daha da geliştirilebileceğini düşünüyorum.
Tekrardan hayırlı olsun. :love:

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Hayırlı olsun, Geliştirmeler devam ettikçe dahada güzel olacığını düşünüyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.