Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSro.org İçin basit bir logo tasarımı tasırımı

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
y6BB2n.png

Basit bir logo tasarımı yaptım arkadaşlar 10-15 dakika içinde yaptım eğer değişim düşünceniz varsa üzerinde değişiklikler yapabilirim. Daha da görsel görünüş katıp psd halinde sunabilirim.
1-2 saatlik çalışma ile güzel bir logo tasarımı yapabilirim. Eğer okey değiştirme fikrimiz var diyorsanız geliştirmeye başlayabilirim veyahut daha özgün tasarım yapabilirim.
(Kendimi denemek için çalışmam bu işte yeniyim ve zevkle uğraşmayı seviyorum :) )

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 614

Beğenmedim geliştirip değiştirmeni öneririm .
şuanki daha güzel geldi @Fury tuğrul sağolsun :D

Fury

Professional Graphic Designer
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
18
y6BB2n.png

Basit bir logo tasarımı yaptım arkadaşlar 10-15 dakika içinde yaptım eğer değişim düşünceniz varsa üzerinde değişiklikler yapabilirim. Daha da görsel görünüş katıp psd halinde sunabilirim.
1-2 saatlik çalışma ile güzel bir logo tasarımı yapabilirim. Eğer okey değiştirme fikrimiz var diyorsanız geliştirmeye başlayabilirim veyahut daha özgün tasarım yapabilirim.
(Kendimi denemek için çalışmam bu işte yeniyim ve zevkle uğraşmayı seviyorum :) )
eline sağlık.. kendini biraz daha geliştirmen lazım kardeşim :)

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,683
Ödül Puanları
605
Grafikere kafa tutmaya niyetim yok reis :) ben böyle takılırken yapayım dedim :)
Ellerine sağlık, kullandığımız logoya alternatif logolar olabilir, kullanılabilir. :) Şuan ki yaptığınız logodan daha iyi logolar çıkarabilirsiniz bence. ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.