Tanıtım Vsro.Org İşbirliği İle 10.Yıl Gameofis.Org En Güçlü Sunucular %100 SSD %100 Paylaşımsız

gameofis

.
.

32 GB Ram Dedicated - 200 GB SSD disk - 3 aylık dedicated ücretsiz çekiliş! Dedicated Çekilişi başladı!

Duyuru - vSRO.Org ve GameOfis.Org iş birliği ile 3 Aylık 32 GB 200 GB SSD Dedicated çekilişi!

İŞ BİRLİĞİ İLE MUHTEŞEM FIRSAT !

VSRO.ORG'A KAYIT OLMUŞ TÜM ÜYELERE
AŞAĞIDAKİ PAKETLERE EK
%20 İNDİRİM
İNDİRİM KODUNU SİTE YÖNETİCİSİ @Spare 'den TEMİN EDEBİLİRSİNİZ

KULLANIM ŞARTLARI !

%20 İndirim Kodu Silkroad Kampanyalar sayfasındaki tüm sunucular için geçerlidir.
Sadece 3 Ay 6 Ay ve 12 Ay satın alımlarda geçerli olur.
Satın alımdan sonra 24 saat içinde memnun kalmadığınız taktirde koşulsuz şartsız iade edebilirsiniz.
Gameofis'in yeni nesil sunucularını test etmeniz için büyük fırsat.

SUNUCUNU GAMEOFİS'E TAŞI
EK %10 İNDİRİM KAZAN

İLK DAFA SİLKROAD AÇMAK İSTEYEN MÜŞTERİLERİMİZE EĞİTİM VE KAYNAK SAĞLANIR.

HEMEN KAYDOL
İNDİRİMLİ SUNUCULARDAN
SATIN AL

Moderatör tarafında düzenlendi:

Spare

vSRO Editor
.
.
@gameofis ile kampanya amacıyla birlikte çalışacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. ?

Bundan sonra tavsiye ve yönlendirme yapacağımız bir firma var. ❤

Uzun yıllardır bu sektörde olduğunuzu biliyorum, zaman zaman hakkınızda atılıp tutulduğunuda gördüm umarım www.vsro.org üzerinden sizinle çalışacak kişilerle bu söylemlere buradan referanslı şekilde cevap hakkınız olur.

Şimdiden bol kazançlı günler dilerim. ☺

gameofis

.
.
@gameofis ile kampanya amacıyla birlikte çalışacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. ?

Bundan sonra tavsiye ve yönlendirme yapacağımız bir firma var. ❤

Uzun yıllardır bu sektörde olduğunuzu biliyorum, zaman zaman hakkınızda atılıp tutulduğunuda gördüm umarım www.vsro.org üzerinden sizinle çalışacak kişilerle bu söylemlere buradan referanslı şekilde cevap hakkınız olur.

Şimdiden bol kazançlı günler dilerim. ☺
Teşekkür ederim.VSRO.ORG'un büyümesinde bir gram payımız olabilirse ne mutlu bize.

gameofis

.
.
Sunucular clonlumu olcak yoksa paylasimsizmi
İster Clone İster Özel İşletim sistemi karar sizin %100 paylaşımsız %100 kaynak tüketimi.Hiç bir farklı sunucudan etkilenmez.Memnun kalmama durumunda 24 saat içinde iade hakkınızda mevcut.Türkiyeyi sallayan fiyatlar son stoklar

AmonRa

.
İyi satışlar görkem abiyi tanırım işinde iyidir güvenebilirsiniz gönül rahatlığıyla ?