Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru vSRO.Org Şirketleşme Yolunda!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Merhabalar değerli www.vsro.org takipçileri,

Uzun zamandır düşündüğümüz ancak hayata geçirmekte terettütlerimizin olduğu vSRO’yu şirketleştirme düşüncemize yarın sabah itibariyle bir başlangıç adımları atmayı düşünüyoruz.

Peki neden bunu yapmak istiyoruz?

Biz her zaman dediğimiz gibi panel-guard-forum tekelleşmesine son vermek istedik. Guard için bir adım attık ancak uzun zamandır lisans dağıtımı yapamıyoruz. Bunun bir sebebide maddi gücümüzün kısıtlı olması, maddi gücümüz olmuş olsaydı çoktan iyi birşeyler yapmış olurduk, biz maddi gücümüzü daha iyi olmak ve insanlara yardımcı olmak için harcayacağız. Bunu en başından beri belirtiyoruz... Panel içinde bir adım atacaktık ki, pure panel paylaşıldı ve bu ilk kez bu forumda paylaşıldı. Bu tekelleşmeninde bir nebze olsun sonu oldu.

Şuan ki hedefimizse, www.vsro.org ‘u şirket yaparak, e-pin sektörüne bir çok dalda girerek herkese yeni bir alternatif çıkartmak ve herkese biz de buradayız demek.

Sizce bu yola girmelimiyiz? Her adımı üyelerimize soruyoruz, biz size değer veriyoruz. Değerli yorumlarınızı mutlaka bekliyorum...

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Bence mükemmel olur, şuan xxxx adlı firmadan başka düzgün sorunsuz ödeme sistemi yok piyasada, seçenek olmuş olur ve sistemin daha iyi olacağını tahmin edebiliyorum bu yüzden girmelisiniz diyorum ?

R

ReyasX

Sonunda kadar arkandayım tüm sosyal medya ve real çevrem den desteğe hazırım. Elimden geldiğince sizi desteklerim. Bu iş gerçekleşmeli. ???

Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Uzun zamandır takip etiğim belki şu forumda en çok vakit geçiren okuyanlardan biriyimdir. Burada çok büyük işler yapılıyor çok emek veren insanlar var tekelleşmenin önüne geçmek için yapılan işler kesinlikle takdire şayan. Bu forum çok şey hak ediyor ve kesinlikle epin konusunda sonuna kadar devam etmelisiniz. ücretsiz Guard konusunda da bence kısıtlı bir bölümü açılıp full sürümü için ücret talep edilebilir lakin sunduğunuz guard ile değil daha geliştirilmiş bir şekilde makul bir fiyat ile bunların hepsi yapılabilir.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Uzun zamandır takip etiğim belki şu forumda en çok vakit geçiren okuyanlardan biriyimdir. Burada çok büyük işler yapılıyor çok emek veren insanlar var tekelleşmenin önüne geçmek için yapılan işler kesinlikle takdire şayan. Bu forum çok şey hak ediyor ve kesinlikle epin konusunda sonuna kadar devam etmelisiniz. ücretsiz Guard konusunda da bence kısıtlı bir bölümü açılıp full sürümü için ücret talep edilebilir lakin sunduğunuz guard ile değil daha geliştirilmiş bir şekilde makul bir fiyat ile bunların hepsi yapılabilir.
Maddi bir gücümüz olsa, bir çok projemizi hayata geçirebiliriz. Bazen bilgi yetmiyor, bilgiyi satın almak gerekiyor... Filter projesi bunların başında geliyor.

Dostum foruma yararımız dokunacaksa gerekirse %30 komisyon alınsın acımam :)
Biz her projemizle ses getirmeyi hedeflediğimiz için çok büyük şeyler gerekmiyor. Her attığımız adımı üyelere danışarak ve açıklayarak atacağız. Destekleyenlerimiz(sizler) olmasa bugünlere gelemezdi burası. Her zaman dediğim gibi, her üyeye teşekkür borcumuz var. ?

R

ReyasX

Durmak yok yola devam sayın yönetim en iyisini yapacağınızdan şüphem yok. Sonsuz destek benden ?

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Durmak yok yola devam sayın yönetim en iyisini yapacağınızdan şüphem yok. Sonsuz destek benden ?
Müdür senden destek geldiyse tamamdır, 1 haftaya kalmaz forum parayı saklayacak banka bulamayıp kendi bankasını açar :D
para-gifleri-4.gif

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.