vSRO Auto Event vsro tanitim
vsro tanitim vsro tanitim

Paylaşım Vsro.org'a Özel Panel Paylaşımı Pureedit Farkiyla

pureedit

.
.
20 Haz 2019
64
18
20
hatay
Herkese Merhaba

Daha önce açmış olduğum konuda sizlere Pure Paneli paylaşacağımı duyurmuştum.
@Vale ile istişarelerimiz sonucunda paneli paylaşmaya karar verdim.

Panel öncelikle bi kesim özellikleri kısıtlanmış olarak yayınlayacağız.
Paylaşım sonrası yapılacak olan dönüşler ve konuya olan ilgi göz önüne alınarak paneli full sürümünü sizlere sunacağım.

Öncelikle kısıtlanmış olan bu sürümde sizden beklentimiz bizlere panel hakkında görüş ve önerileriniz olacaktır.Bu dönüş doğrultusunda Full Sürüm 10.07.2019 da Vsro.org bünyesinde paylaşılacaktır.

Panel Link :
VirusTotal Sonuçları :
Demo Panel :

Kurulum rehberi :
1- Öncellikle Database ve kurulacaklari rardan cikaralim ve orada olan exeleri kurmakla baslayalim exeleri kurduktan sonra databaseleri kuralim. Sonrasinda account databasesinden tb_user tablosunu silelim ve tablo adli text dosyasini sqle query olarak okutalim.

2- Paneldeki class klosorune giris yapalim orada bulunan class.database.php dosyasini acalim oradaki sql bilgilerini kendinize gore duzenleyiniz (config.php sadece gostermeliktir herhangi bir islevi yoktur database baglantilari PureEdit/class/class.database.php'dir)

3- Iıs'a girelim normal panel kurma sekliyle paneli secelim sonrasinda iistan php manager'a gelip panel klosoru icindeki phpye gidip oradan php_cgiyi okutalim .

Ve Panelimiz hazir iyi kullanmalar :)

Bu Paylaşım Vsro.org'a Özel yapılmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

test45

.
13 Ocak 2019
22
3
test45
Dosyalar şifrelenmemiş güven içerisinde paylaşılmış emek vermişin 1 2 sefer denk gelmiştim gayet kulanışlıydı.

Çok başarılı ve çok iyi paylaşım açık kaynak şifrelenmemiş halde paylaşmışın kısıtlı olsa dahi başarın projelerin için daim olsun dostum.

pureedit

.
.
20 Haz 2019
64
18
20
hatay
Dosyalar şifrelenmemiş güven içerisinde paylaşılmış emek vermişin 1 2 sefer denk gelmiştim gayet kulanışlıydı.

Çok başarılı ve çok iyi paylaşım açık kaynak şifrelenmemiş halde paylaşmışın kısıtlı olsa dahi başarın projelerin için daim olsun dostum.
Faydamiz dokunduysa ne mutlu bize gerekli ilgi gosterilirse full surumu bundan cok daha iyi 😊

VaLe

Elbet Bir Gün
.
.
5 Eyl 2018
811
43
41
Web Sitesi
Öncelikle vermiş olduğun emeği bizlerle paylaşmayı düşündüğün için Vsro.org adına çok teşekkür ederiz. Adem gerçekten faydalı bi panel paylaşım yapacak şimdiden eline sağlık adem.

Konu tarafımca sabitlenmiştir.

Spare

vSRO Editor
.
.
28 May 2018
1,835
605
24
İstanbul
Web Sitesi
Ellerinize sağlık, harika bir paylaşım. Mutlaka kendim dahi deneyeceğim, panelden görüntüler ekleseydik keşke konuya. Ekleyip kuracak olanlara bilgi niteliğinde. Gerekirse ben kurunca görüntüleri paylaşacağım. Tekrardan elinize emeğinize sağlık, mutlaka devamını bekliyoruz. ❤👌

pureedit

.
.
20 Haz 2019
64
18
20
hatay
Öncelikle vermiş olduğun emeği bizlerle paylaşmayı düşündüğün için Vsro.org adına çok teşekkür ederiz. Adem gerçekten faydalı bi panel paylaşım yapacak şimdiden eline sağlık adem.

Konu tarafımca sabitlenmiştir.
Abi faydamiz dokunduysa ne mutlu bize full surumu paylasilinca dahada yararli olacagina eminim ama once ilgi gormesi gerekiyorki degeri anlansin 😊

Etiketler
@vale vsro vsro açık kaynak kodlu panel vsro full panel vsro new panel 2019 vsro new web vsro new website 2019 vsro panel vsro panel php vsro php panel vsro pnel source code vsro sorunsuz panel vsro yeni panel website
Üst Alt