Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru VSRO.ORG'tan konu çalıp, Kendi forumunda buradan çalıyor diyen X yönetici hk.

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
En başta kurduklarında birebir temada ki yazılara kadar aynıydı, bannerleri bile bizim bannerlerimizdi ve bize yönleniyordu. :)

Hiç bir kalitesi, ahlakî değeri olmayan kişi veya kişilerin kurmuş olduğu forum sitesi. Buradan hırsızlık yüzünden banlanıp yetkisi alınınca delirip kurmuştu arkadaş.

size kesinlikle katiliyorum ayrica bizim bu forumun da cakmasini yapmislar bunlar sizi taniyanlar xforum dedigimiz yer bana da mail attilar konu acmaz iseniz banlancaksiniz diye daha forum kurmayi bilmiyorlar ben site tasarimcisiyim normal user kullanicilara konu acma yetkisi vermemisler :D konu nasil acacak kayit olan kullanici :D cop forum orasi bizim burasi kral kral
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

bilgilendirme icin @Spare ve vsro org yonetimine tesekkur ederim bu forumda kac tane editor varsa bende kefil ola bilirim sorun degil asil maksat isini eksiksiz yapan insandir benim gorusum bu bu foruma hic bir faydasi tirnak ucu kadar olmayan insanlarda cika bilir rica ediyorum bu kisilere yol vermeyelim..iyi forumlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.