Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSro Özel Panel Paylaşım Tarihi 30.02.2019

ServerEdit

Php Coder
.
Developer
Alınan Beğeni
602
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar biliyoruzki piyasada ücretsiz paneller hep klasiktir.
Şimdi belirtmiş olduğum tarihte bu paneli free olarak yayınlamayı düşünüyorum panel hakkında düşüncelerinizi yorumlara iletebilirsiniz..
Panel tamamen ücretsiz paylaşılacaktır bu forum sitesine özel panel PDO ile kodlanmış olup hiç bir güvenlik açığı bırakılmamıştır.. buyrun panel hakkında görseller .

Logger
oXqNPX.jpg

V98z5B.jpg

v6ANdA.jpg

9aWr8Z.jpg

MV8B5M.jpg

XM8375.jpg

bVZEAm.jpg

AD8XQB.jpg

JZ8zr5.jpg

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
panelin Teması biraz kötü durmuş gibi kırmızı fazla göz yoruyor benim görüşüm. Bide eğer o logger güzel çalışırsa çok güzel bir paylaşım olur eline koluna sağlık.

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
3
O zaman gerçekten elinize kolunuza sağlık suana kadar piyasada böyle bır panel mevcut değıl. başarılarınızın devamını dilerim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,634
Ödül Puanları
605
Ellerine, emeğine sağlık, şimdiden merak ile bekliyoruz. :)

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Emre kardeşim skypede sana mesaj yollayacağım özel bir konu için.
Ayrıca bu paneli remoda kullanıyor diye biliyorum hatta başka bir sroda görmüştüm. Ama beğeniyorum böyle panelleri, server kuracak olan arkadaşlar için imkan tanımış oluyorsun.

Alınan Beğeni
9
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Elinize Saglık Panel Güzel Paylaşım Nezamn Olıur ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.