Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü <vsro panel

x07

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
panel kuruyorum hangi paneli indirip kurduysam sonuç bu değişen bir şey yok nerde hata yapıyorum =)?

x07

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Sorun Devam Etmektedir.

EfsaneSro Verdiğin link 86 / 64 ünü indirdim. kurulum yapmıyor. veya ben kuramadım​

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Regedit gir

HKLM/System/CurrentControlSet/Services/W3SVC/Parameters/MajorVersion

1606124784829.png

ordaki 10 sayısını 8 yap kurcak

1606124805879.png

1606124817150.png

Kurulum bittikten sonra tekrar 10 yapmayı unutma

Oyla 0

x07

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Yaptım kuruldu yine aynı hata.
teşekkür ederim yardımcı olduğun için.

Oyla 0

x07

.
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
kurulduktan sonra otomatik olmasını beklemiyorsun demi IIS den php klasör yolunu göstereceksin.
Video Tıkla direk o yeri gösterecek.

php1 dosyası bende yok. o kurdugum dosyanın içindede yok sorun bu :) ve o vsro.org pure panelide indirmek için : Bu gizli içeriği görebilmek için gönderi sayınız 20 veya daha büyük olmalıdır...

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
php1 dosyası bende yok. o kurdugum dosyanın içindede yok sorun bu :) ve o vsro.org pure panelide indirmek için : Bu gizli içeriği görebilmek için gönderi sayınız 20 veya daha büyük olmalıdır...

yardimci olayim ozelden ulasin

• Sevdim
Tepkiler: x07
Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@

SernetArena nin panelini silip tekrar bastan kurdum konu cozulmustur konu kilit cevap verenlere tesekkur ederim​

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.