Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro panel

Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Selamün aleyküm arkadaşlar Vsro panel kurduk diyelim Şimdi Ben bu panelin bir sitesi olmasını istiyorum Yani vsro100cap.online diye yani diyer arkadaşlarım da girsin Diye Bunu nasıl yapabilirim Ne gerekiyor Normalde siteye giriş localhost birisi yardımcı olabilir mi aramadigim yer kalmadı Lütfen benim Host mu almam lazım ne yapmam gerekiyor Bir yardımcı olursanız sevinirim

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
505
Ödül Puanları
93
domain alıp panel hangi sunucuda kurulu ise panel ip adresini domain alınan site paneli üzerinden yönlendirmeniz gerekiyor.
Selamün aleyküm arkadaşlar Vsro panel kurduk diyelim Şimdi Ben bu panelin bir sitesi olmasını istiyorum Yani vsro100cap.online diye yani diyer arkadaşlarım da girsin Diye Bunu nasıl yapabilirim Ne gerekiyor Normalde siteye giriş localhost birisi yardımcı olabilir mi aramadigim yer kalmadı Lütfen benim Host mu almam lazım ne yapmam gerekiyor Bir yardımcı olursanız sevinirim

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

dediginiz icin doamin almaniz ve sunucu ip nize yonlendirme yapmaniz dogrultusunda ornek120cap.online gibi kullana bilirsiniz iyi forumlar

Oyla 0
C

cankaya57

dediginiz icin doamin almaniz ve sunucu ip nize yonlendirme yapmaniz dogrultusunda ornek120cap.online gibi kullana bilirsiniz iyi forumlar
Bildiğin hiçbirşey yok milleti kandırıyorsun benim swfiles i değiştridn sunuucya reset attırmak zorunda kaldım anlamadığım için numaranı verdin telefonlara bakmıyorsun önce yediğin boku temizlemeyi öğren sonra milleti eleştirin efendim
saygılarımla...
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hostinger.web.tr den istediğiniz alan adını alarak yönlendirme yapabilirsiniz.

YÖNLENDİRMEK İÇİN DOMAİN - DNS AYARLARI - Tıkladıkdan sonra sana 2 tane kutucuk geliyor.
en başa
@
2. satıra ise
sitenin ip adresini yazdıgında
sitenin linki ile otomatik ip yönlendirir ve hickimse senin ipni görmez hostinger den aldıgınız alan adınızı görür.
yardıma ihticahın varsa ben buradayım yazmaktan cekinme sizin için buradayız :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
Bildiğin hiçbirşey yok milleti kandırıyorsun benim swfiles i değiştridn sunuucya reset attırmak zorunda kaldım anlamadığım için numaranı verdin telefonlara bakmıyorsun önce yediğin boku temizlemeyi öğren sonra milleti eleştirin efendim
saygılarımla...

Hostinger.web.tr den istediğiniz alan adını alarak yönlendirme yapabilirsiniz.

YÖNLENDİRMEK İÇİN DOMAİN - DNS AYARLARI - Tıkladıkdan sonra sana 2 tane kutucuk geliyor.
en başa
@
2. satıra ise
sitenin ip adresini yazdıgında
sitenin linki ile otomatik ip yönlendirir ve hickimse senin ipni görmez hostinger den aldıgınız alan adınızı görür.
yardıma ihticahın varsa ben buradayım yazmaktan cekinme sizin için buradayız :)
Eyvallah

Oyla 0
N

nuker123

sa

sa

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.