Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Vsro pet sayfalarını nasıl açabiliriz?

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Selam arkadaşlar sro oyuncusu pet sayfasını nasıl açabilir daha önce biliyordum fakat uzun süre oynamadım bazı şeyleri unuttuk tabi şuan oynadığım sroda tek sayfa açık 2 3 4 5 ten birini daha nasıl açabilirim bilgisi olan yazabilirmi ?

Ekran Alıntısı.PNG

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bu pet sayfalarını açmak oyunu sıkıntıya sokuyordu sanırım

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
547
Ödül Puanları
93
çünkü ışınlandıkça slotlar kendi kendine kapanıyordu aslında farzedelim 5 slotta item var diyelim ışınlandıkça yada durduk yere o slot kapanıyor otomatik ve sorun oluşturuyor sanırım gameserver edit yapılması lazım düzeltilmesi için.

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
çünkü ışınlandıkça slotlar kendi kendine kapanıyordu aslında farzedelim 5 slotta item var diyelim ışınlandıkça yada durduk yere o slot kapanıyor otomatik ve sorun oluşturuyor sanırım gameserver edit yapılması lazım düzeltilmesi için.
anladım ama ben daha önce yabancıların açtığı bir sro oynuyordum orda tüm sayfalar açıktı 5 sayfa birden hiç bir sorun yaşamadım demek bizim Türkler işi çözemedi halen sorun var

Ü

Üye silindi 505

istedigin kod asagıda kı gıbıdır. fakat dedııgm gıbı artırmada bazen sorun olusabılıyor petler ıcın.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.