Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO | Scroll ile Honor Sistem Yapın! (Scroll ile Honor Puan Verdirme!)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Banned Member, Designer, Developer, Elite, Founder, Instructor, Legend, Moderator, Owner, Paparazzi, Premium, Programmer, SMS Onaylı, Super Moderator, Veteran Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

Son düzenleme:

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Pointi random şekilde verdirmekte güzel olur Primary Key Constraint ile bir tablo yazılımı ile 1 ila 100 arası bir yüzdelik değer belirterek dahada çok geliştirebilir , paylaşım için teşekkürler.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Pointi random şekilde verdirmekte güzel olur Primary Key Constraint ile bir tablo yazılımı ile 1 ila 100 arası bir yüzdelik değer belirterek dahada çok geliştirebilir , paylaşım için teşekkürler.
Sistem hazır, gerisi hayal gücüne kalmış birşey. Dediğin de olabilir, arkadaşın isteği bu yönde olduğundan bu şekilde yaptım, paylaşmak istedim.
Bir çok kişinin işine yarar diye düşünüyorum. Random olanıda senden bekliyoruz. ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.