Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım vSRO - Server 2008 Syn Paket Saldırıları Önleme

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
18
İyi Oyunlar Arkadaşlar SYN PAKET saldırılarını en aza indirmenin bir yolunu anlatacağım eğer takip ederseniz bu işlem çok basit ve etkili olduğunu göreceksiniz.

Windows Vista ve sonrası (Vista/2008/7/2008 R2/8/Windows 2012/Windows Win 2012 R2), syn saldırı koruma algoritması aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

Öncelikle arama yerınden Regedit e giriyoruz, oradan bu konumu buluyoruz ( HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Tcpip\Parameters )
Sag tıklayıp New diyoruz işletim sistemine göre 32bit REG_DWORD veya 64bit REG_QWORD seçeneklerinden hangisi uyuyorsa seçip isimlendiriyoruz altta vermiş olduğum tablonun aynısını açtiğiniz taktirde sisteminize syn saldırıları %80 %90 bertaraf edilmiş olacaktır denenmiştir ve Serverım'da çalışmaktadır, bu TS3 kuranlarında işine yarayan bir önlem olabilir bende işe yaradı. işleminiz bittikten sonra sunucuyu yeniden başlatmayı unutmuyoruz...

degeri ( 2 ) 1 de olsa aynı işlemi gorecektir ama bende 2 ile çalışmaktadır..
değeri ( 2 ) verin
değeri ( 1 ) verin
değerini ( 3 ) verin
Bu yardım konusu Windows güvenlik konularında yer almaktadır ben denedim ve programsız syn atakları bertaraf ettim darısı sizin başınıza..

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,925
Ödül Puanları
113
Onaylandı!

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.