Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro server açarken db oluşturma ve cap ayarlama konusunda yardımcı olabilicek var mı acaba

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
merhabalar yeni bir sw açmayı düşünüyorum fakat DB oluşturma konusunda hiç tecrübem yok ve yardımcı olabilicek birisi varsa çok sevinirim...

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Naçizane fikrim; server açmadan önce hiç yoktan temel alt yapı sahibi olunması. Hadi MaxiGuard kuruldu ve saldırılara karşı maximum düzeyde koruma alındı. Bir yerde gözden kaça ufak bir hata olabilir. Örneğin bir eşya 1 golda alınıp daha fazla fiyata satılıyor olabilir. Ya da bug yapan bir reset scroll eklenmiştir, ya da oyunu buga sokabilecek, pet envanter bugu vs mevcuttur vs vs. Haricen bir editörle çalışabilirsiniz. Bunun haricinde ben zannetmiyorum ki bir database editini buradan biri yardım olarak yapsın. Tavsiyem biraz öğrenmeniz ya da güvenilir bir editörle iş yapmanız olur.

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
Naçizane fikrim; server açmadan önce hiç yoktan temel alt yapı sahibi olunması. Hadi MaxiGuard kuruldu ve saldırılara karşı maximum düzeyde koruma alındı. Bir yerde gözden kaça ufak bir hata olabilir. Örneğin bir eşya 1 golda alınıp daha fazla fiyata satılıyor olabilir. Ya da bug yapan bir reset scroll eklenmiştir, ya da oyunu buga sokabilecek, pet envanter bugu vs mevcuttur vs vs. Haricen bir editörle çalışabilirsiniz. Bunun haricinde ben zannetmiyorum ki bir database editini buradan biri yardım olarak yapsın. Tavsiyem biraz öğrenmeniz ya da güvenilir bir editörle iş yapmanız olur.
Port Ayarlarınıda unutmasın maxiguard var diye herşeyi o koruyacak değil :D
Maxiguard sitesinde full yetki verin diyorda scope yapın diyo sadece o iplere genel olarak 1433 portunu full yetki dışarı açın demiyor benim için :D

@sarkolata bence oradaki full yetki verin yazısının altını çiz kırmızı yazı fontuyla yaz dikkat çeker bence

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.