Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Vsro Server Aranır

Ü

Üye silindi 3096

Başlangıç 1 Level
Free Silk =999999999 Silk
Item mall dokunulmamış = yani Reverse/ Instant /repair hammer gibi şeyler kaldırılmamış/saldırı petleri/toplayıcı petler/ve avatarlar kaldırılmamış olsun

zor level atlansın
CH/EU olabilir
tek CH ' de olabilir

yani 1 gün bota koyup hemen max level olsun istemiyorum
zor level atlansın ama free silk olsun :D Gold sizin olsun free silk olsun :D

Server aranır boş vakitlerimde oynuyacağım varsa böyle bir server link atarmısınız spoiler içerisinde veya direk link olarak konuya tanıtım konusu değilde oyunun direk kendi sitesini atarsanız daha iyi olur

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Başlangıç 1 Level
Free Silk =999999999 Silk
Item mall dokunulmamış = yani Reverse/ Instant /repair hammer gibi şeyler kaldırılmamış/saldırı petleri/toplayıcı petler/ve avatarlar kaldırılmamış olsun

zor level atlansın
CH/EU olabilir
tek CH ' de olabilir

yani 1 gün bota koyup hemen max level olsun istemiyorum
zor level atlansın ama free silk olsun :D Gold sizin olsun free silk olsun :D

Server aranır boş vakitlerimde oynuyacağım varsa böyle bir server link atarmısınız spoiler içerisinde veya direk link olarak konuya tanıtım konusu değilde oyunun direk kendi sitesini atarsanız daha iyi olur
Açıyorum 1 haftaya falan :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,917
Ödül Puanları
113
En Son Oynadığımız :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@EfsaneSro Hakan konunu #Çözümlenenİstek bölümüne gönderdim. Cevabı sen biliyorsun ^^

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.