Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım VSRO Server Files ( Düzgün , Ayarlı )

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Öncelikle konuya başlamadan önce forumda eskisi kadar aktif olamıyordum Gerek iş olsun gerek ailevi sıkıntılar olsun bu aralar çok şükür biraz rahatladım ve kısa zamanki gibi paylaşımlarıma devam ediyorum kendim parça parça toparladıgım server files'imi paylaşmaya karar verdim.Eminim birçok arkadaş düzgün server files arıyordur çok yararlı olacagınıda düşünüyorum .

[VSROBILGI]- Files'i anlatmak gerekirse Görünmezlik exploit'i hariç exe'lerde yapılabilecek paylaşılan exploit'leri düzenledim.[/VSROBILGI]

[VSRODUYURU]- Xtrapsız Agentserver / 3500 kapasite yanlış hatırlamıyorsam[/VSRODUYURU]
[VSROBILGI]- Eva Gameserver - 100 / 330 / 500b Stall Limit[/VSROBILGI]

[VSROBILGI]- Port Ayarlarını Tamamen Kendime Özgün Yapmıştım[/VSROBILGI]

İndirme Linki :

İndirme Linki Alternatif:

İndirme Linki Alternatif 2 :

İstege göre Gameserver'i 80/90/110/120/130 cap'a göre ayarlayabilirim.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Emege Saygı Kardesım Filesi indiriyorum virüs programı kullanmıyorum defender kapalı virus algıladı dosyaları ?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ramnit.H, daha önce başımı yakan bir worm'du. Tek yaptığı şey o dosyadan ona bulaşmak ve şişirmekti. Paylaşım için teşekkürler virüs olarak algılamıyor zaten aşina olduğum bir virüs. Tüm exelere bulaşmış bu arada.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Evet temizlendikçe tekrardan ramnit virüsü oluşuyor zararsız dosyalara bulasması dısında

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,567
Ödül Puanları
113
Virüslerle ilgili olarak swfiles klasörüne dışlama yaparak kullanmanızı öneririm. Böylece sistem dosyalarınıza vs bulaşamaz. Hemde exe'lerin çalışmasını engellememiş olursunuz.