Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Server Manager

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar merhaba daha önce paylaşmış olduğum ServerManager programını birkac hatası vardı düzelttim ve dil destegini birleştirdim herkes için güzel bir program olacagını düşünüyorum kaynak kodları githubda baylaşacağım ekleme yapmak isteyen arkadaşlar yeni eklemeler yapabilirler örneğin yeni npc ekleme felan gibi nazif programında olduğu gibi birka. paylaşım daha paylaşmayı düşünüyorum
Link Aşağıya bırakıyorum

HIZLI YAPILAMDIR SECENEGI DOWLOAD VE MACHINEMANAGERI GORMUYORDU FIXLENMISTIR YENIDEN UPLOAD EDILMISTIR!!!
ICON KLASORU GUNCELLENMISTIR!!!

English
Hello friends, there were a few errors in the ServerManager program that I shared before, I fixed it and combined the language support. I think it will be a good program for everyone. I think it will be a good program for everyone. I will share the source codes on github. Sharing, I'm thinking of sharing more
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

ve son olarak proğramdan Bir kaç görsel(and finally a few images from the program)
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar merhaba daha önce paylaşmış olduğum ServerManager programını birkac hatası vardı düzelttim ve dil destegini birleştirdim herkes için güzel bir program olacagını düşünüyorum kaynak kodları githubda baylaşacağım ekleme yapmak isteyen arkadaşlar yeni eklemeler yapabilirler örneğin yeni npc ekleme felan gibi nazif programında olduğu gibi birka. paylaşım daha paylaşmayı düşünüyorum sizleri seviyorum iyi günler diliyorum :)
Link Aşağıya bırakıyorum

English
Hello friends, there were a few errors in the ServerManager program that I shared before, I fixed it and combined the language support. I think it will be a good program for everyone. I think it will be a good program for everyone. I will share the source codes on github. Sharing, I'm thinking of sharing more, I love you, I wish you a good day :)

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

ve son olarak proğramdan Bir kaç görsel(and finally a few images from the program)
Ana Ekran ve ayarlar menüsü dil eklenmiştir
Ekli dosyayı görüntüle 13667
oto cert ayarı(auto cert setting)
Ekli dosyayı görüntüle 13668
el ile cert ayarı(manual cert setting)
Ekli dosyayı görüntüle 13675
kullanıcı olustur degıstır silk ver(create user change give silk)
Ekli dosyayı görüntüle 13670
dil dosyası olusturma(language file creation)
Ekli dosyayı görüntüle 13671
db_to_media
Ekli dosyayı görüntüle 13672
F10 item mall editleme(f10 item mall editing)
Ekli dosyayı görüntüle 13673
Npc item ekleme silme editleme(npc item adding deletion editing)
Ekli dosyayı görüntüle 13674
Paylaşım için teşekkür ederiz Hocam :)

Onaylandı!

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
teşekküürler

fyq2022

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
喜欢

EvaAngel

Elite
.
Alınan Beğeni
86
Ödül Puanları
18
Arkadaşlar merhaba daha önce paylaşmış olduğum ServerManager programını birkac hatası vardı düzelttim ve dil destegini birleştirdim herkes için güzel bir program olacagını düşünüyorum kaynak kodları githubda baylaşacağım ekleme yapmak isteyen arkadaşlar yeni eklemeler yapabilirler örneğin yeni npc ekleme felan gibi nazif programında olduğu gibi birka. paylaşım daha paylaşmayı düşünüyorum sizleri seviyorum iyi günler diliyorum :)
Link Aşağıya bırakıyorum

English
Hello friends, there were a few errors in the ServerManager program that I shared before, I fixed it and combined the language support. I think it will be a good program for everyone. I think it will be a good program for everyone. I will share the source codes on github. Sharing, I'm thinking of sharing more, I love you, I wish you a good day :)

*** Hidden text: cannot be quoted. ***

db_to_media
Thanks a lot Kanka for this wonderfull share @Mico

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Link Aşağıya bırakıyorum

English

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

db_to_media
Teşekkürler. Ecsro için deneyeyim :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.