Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Deleted

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
.

Ü

Üye silindi 3096

Merhaba,

Sunucu kiralayıp pürüssüz bir şekilde server kurulumu yaptım ardından launcher açılıyor start geliyor ancak sunucuda grafik kartı olmadığından herhalde d3d9 hatası veriyor. Ben de kendi bilgisayarıma oyun clientini rarlayıp attım ama kendi bilgisayarımda launcher hiç açılmıyor offline oluyor. Anlatabildiysem sorunum için destek olabilir misiniz? Teşekkürler.
portlarını kontrol et oyun sunucuda açıktır ama dışarı portlar erişime açık değilse kendi bilgisayarından giremezsin bilgisayarın eski sürüm ise dep eklemeni tavsiye ederim fakat ben depsiz oynuyorum dep ekleme olayının ne için yapıldığını tam bilmiyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Oyla 0

Deleted

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba hocam Bu Konuyu İncelerseniz Sorunuz Çözülür

.

Oyla 0

Deleted

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
.

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Sorun çözülmüştür. Gerekli portlar açılıp oyun online hale getirilmiştir. İyi forumlar

Oyla 0
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Bu Konu üzerinde Dogru işlemleri Yaparsanız Sorunsuz oyun giriş yapabilirsiniz. Sizi Yanlış İşlem Yaptığınız için Giriş Yapamamış olabilir siniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.