Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Sieger Farkı ile Char Effect Ekleyin! (Tamamen Sorunsuz ve Eksiksiz!)

furix

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tşkler

uqkun38

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
w我们 新手看不到,谢谢你分享

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
cok iyi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

başarılı

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
güzel içerik emeğine sağlık

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Hocam ben bunu oyuna ekledim oyun sorunsuz acıldi. Bunu oyun içinde nasıl kullanicaz itemdata45000 e eklediğimde client cresh oluyo açilmiyo kaldirinca acıliyo geri yoksa sadece oyundaki buf olarakmi kullaniyoruz cözemedim bi yardimci olabilirmisin 😀

güzel içerik emeğine sağlık

Hocam ben bunu oyuna ekledim oyun sorunsuz acıldi. Bunu oyun içinde nasıl kullanicaz itemdata45000 e eklediğimde client cresh oluyo açilmiyo kaldirinca acıliyo geri yoksa sadece oyundaki buf olarakmi kullaniyoruz cözemedim bi yardimci olabilirmisin 😀
sorunu hallettim :) Skildata_3500 ile Skildata_3500enc yi eklememişim :D ondan dolayı client cresh oluyomuş önceki eklediğim wingler aklıma geldi denedim oldu calışıyor sorunsuz :) yeni yapanlar için acıklamaya onlarıda eklerseniz güzel olur iyi forumlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.