Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Sieger Farkı ile Char Effect Ekleyin! (Tamamen Sorunsuz ve Eksiksiz!)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Güzel görünüyorlar bu tür renkler çok koyu geliyor bana ÖRNEK; Biraz flu renkler olsa biraz orjinal gb görünümü gibi olsa daha güzel olacağı kanaatindeyim.
emeğine sağlık paylaşım için tekrar.
Efp'leri kendine göre düzenleyebilirsin, istediklerini kaldırabilirsin, 1 tane de ekleyebilirsin, sana kalmış bişey.

Bakalım ne farklılıklar var
Farklılıktan ziyade tamamen eksiksiz ve düzenli dosyalar.

ID'leri düzenleyip, kopyala-yapıştır yapıp, import ettikten sonra sorunsuz olarak eklenir. :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Arkadaşlar neden içerik paylaşımlarında beğenmek gereksinimi duyuyoruz? Bu beğeniler sizde neyi kazandırıyor? Daha demin beğenip geri çektim sırf görmek için yani.. Burada demek istediğim kimse kimsenin gönderisini beğenmek zorunda kalmasın.
Evet paylaştığınız şeylerde kendi tasarımlarınız ve emekleriniz sonucunda ortaya çıkıyor olabilir fakat bunu beğeni alarak yapmayın. Sizden ricam. Herkesin fikrine ve görüşüne saygı duyuyorum fakat bir teşekkür ettiğinde zaten yeterli oluyor. Önemli olan da bu. Millete faydalı mı değil mi? Eğer çok faydalıysa zaten konu hem arananlarda çıkıyor hem de millete bir yardımlarımız dokunuyor.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Arkadaşlar neden içerik paylaşımlarında beğenmek gereksinimi duyuyoruz? Bu beğeniler sizde neyi kazandırıyor? Daha demin beğenip geri çektim sırf görmek için yani.. Burada demek istediğim kimse kimsenin gönderisini beğenmek zorunda kalmasın.
Evet paylaştığınız şeylerde kendi tasarımlarınız ve emekleriniz sonucunda ortaya çıkıyor olabilir fakat bunu beğeni alarak yapmayın. Sizden ricam. Herkesin fikrine ve görüşüne saygı duyuyorum fakat bir teşekkür ettiğinde zaten yeterli oluyor. Önemli olan da bu. Millete faydalı mı değil mi? Eğer çok faydalıysa zaten konu hem arananlarda çıkıyor hem de millete bir yardımlarımız dokunuyor.
Yıllarca bir "teşekkür" yazmayı çok görenler, alıp kaçanlar olduğu için bu durumda.

Ki halen daha buraya "teşekkür" yazmak yerine nokta koyanlar var ve bu şekilde olduğu sürece her gönderimi gizleyeceğim.
Beğenip çekebilirsin, bu senin görüşündür bana bişey kaybettirmez.
Ama paylaşım için teşekkür olarak beğenmek ve yorum yapmaktan aciz olmamak gerekli.

Görüşün için teşekkür ederim, tüm paylaşımlarım bu şekilde olacaktır.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Yıllarca bir "teşekkür" yazmayı çok görenler, alıp kaçanlar olduğu için bu durumda.

Ki halen daha buraya "teşekkür" yazmak yerine nokta koyanlar var ve bu şekilde olduğu sürece her gönderimi gizleyeceğim.
Beğenip çekebilirsin, bu senin görüşündür bana bişey kaybettirmez.
Ama paylaşım için teşekkür olarak beğenmek ve yorum yapmaktan aciz olmamak gerekli.

Görüşün için teşekkür ederim, tüm paylaşımlarım bu şekilde olacaktır.
Yıllardır böyle dostum. Bu konuda hemfikiriz. Paylaşma kararı alınıyor ise, kişisel bir şeydir. Bunu beğendirmeye çalışmak bir şey ifade etmeyecek zira; Nokta koyanlar ile eş değer olacaktır.

Ben teşekkür ederim.

Paylaşım için teşekkürler.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Bunu beğendirmeye çalışmak
Amacım asla ve asla bu değil, amacım paylaşıma yapılmayan teşekkürlerin, bu şekilde dile getirilmesi.
Paylaşımın isteği olan ve arayanlara ulaştığını bilmek, bir işe yaradığını bilmek.

Yıllarca süre gelen "teşekkür etmekten aciz" insanları bu şekilde olaya adepte etmek.
Emin ol bir süre sonra gizlemediğin içeriğe bile gelip teşekkür edeceklerdir.

Bizler nasıl her birimizin ihtiyacına beğeni gözetmeksizin koşuyorsak (en çokta senin saçma sapan sorunlarına :D) onlarda bunu adet haline getirip, teşekkür edeceklerdir. Burası bir forum bir paylaşım yapılıyorsa karşılığında ufak bir teşekkürün klavyeden de olsa alınması gerekli. Bu insanları motive eder, yaptığı işten zevk almasını sağlar. Öpüyorum seni. ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.