Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO | Sieger Farkı ile Electus Effect Ekleyin! (Tamamen Sorunsuz ve Eksiksiz!)

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Güzel paylaşım

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
569
Ödül Puanları
93
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

- Konu içeriğini görmek için konuyu beğenip, yorum atmanız gereklidir. -​
Eline emeğine sağlık kardeşim tek seferde sorunsuzca ekledim... TexData Object de bosluklarda sorun var düzeltişmiş halini yoruma bırakıyorum.Konu içeriğindeki data media ve particles dosyaların isimleri büyük harf ile yazılmıs bunuda düzeltirsen patcleyen arkadaslar sorun almazlar...
Scrolların üst üste basılmasını istemeyenler içinde 90048778 bu kodu kullanabilirler.

Ekli dosyalar

• textdata_object.txt
    3 KB · Görüntüleme: 8
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.