Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Videolu Anlatım VSRO | Sieger Farkı ile Server Kurulum, Tüm Ayarlamalar ve Sorunsuzca Aktif Etme (SQL 2014 & Hamachi & Detaylı)

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Güzel Paylaşım Teşekkürler...

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Merhabalar hocam. Oyunu Kurdum Ama bu sekilde hata alıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• resim_2021-06-21_171122.png
    resim_2021-06-21_171122.png
    1.1 MB · Görüntüleme: 11
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Hello all friends,
In this video narration, I told you how to install on your local computer with all the details.

If you follow the steps with me, you will be able to install without any problems.

Special text content that I prepared for myself in the video:​
*** Hidden text: cannot be quoted. ***

Note: Since the files in the video content contain viruses, I did not share them with you. You can find the clean version of all files in the forum.
thanks

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bu video anlatımım da sizlere tüm detayları ile birlikte local bilgisayarınıza nasıl kurulum yapacağınızı anlattım.

Adımları benimle birlikte yapmanız halinde sorunsuz olarak kurulum yapabileceksiniz.

Video içerisinde kendime hazırladığım özel text içeriği:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Not: Video içeriğinde ki dosyalar virüs içerdiği için sizlerle paylaşmadım. Forum içerisinde tüm dosyaların clean halini bulabilirsiniz.
teşekkürler

MrLeon

.
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Herkese merhaba arkadaşlar,
Bu video anlatımım da sizlere tüm detayları ile birlikte local bilgisayarınıza nasıl kurulum yapacağınızı anlattım.

Adımları benimle birlikte yapmanız halinde sorunsuz olarak kurulum yapabileceksiniz.

Video içerisinde kendime hazırladığım özel text içeriği:​
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Not: Video içeriğinde ki dosyalar virüs içerdiği için sizlerle paylaşmadım. Forum içerisinde tüm dosyaların clean halini bulabilirsiniz.
Güzel bir paylaşım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.