Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım vSro Skill Edit

N

NaXSobi

Merhabalar arkadaşlar
Bugün sizlere Skill'lerin renklerini değiştirmeyi ve Icon renk değiştirmeyi anlatacağım
Öncelikle Skillerimiz icon ve renklerini değiştirmek için
PK2 Extractor - PK2 Editör - Efp Editör ve Paint.net bu 4 programa ihtiyaç duyuyoruz.

:indir:

EFP Editör Pk2 Extractor -PK2 Editör

= DDS yi boyamak için.

Şunu söylemek istiyorum ki bilenler çoktur benim paylaşma amacım yeni kişilerin öğrenmesi için. .

Şimdi başlıyoruz Particles/skill/ -- uzantısından editlemek istediğiniz skill yolunu seçiyoruz örnek çıkartıyoruz ve resimde verdiğim yolları izliyoruz
ardından Set All Graphs to Color'a tıklıyoruz . oraya kodumuzu yapıştırıyoruz OK diyoruz Ve ardından Save EFP diyip aynı isim olarak üzerine kaydediyoruz ..

Pk2 Editör ile Particles.pk2 seçiyoruz ' Select Folder ' diyoruz Particles klösörünü seçip IMPORT diyoruz ve skillerimizin renkleri değişmiş oluyor

4k9Lrp.jpg

Icon Edit
şimdi skillerimizin kalitesini yani duruşunu güzelleştirmek için Media.pk2 Extractor le açıyoruz icon/skill/---uzantı yolunu seçiyoruz. ve hangi skill editlemek istiyorsak çıkarıyoruz ALL PK2 Tools'un içinde DDS DDJ adlı programı açıyoruz Choose DDJ files to convert into DDS nin karşısında ... tıklıyarak o DDJ leri seçip Convert to DDS diyoruz DDS yi Paint.net le açıcagız altta verdim linki Boyuyoruz ve çıkıyoruz
tavsiyem üstte Adjustments de Hue Ayarlarıyla az oynayın icon'unuzun güzel olabildiği kadar sonra kaydedip DDS DDJ adlı programı açıp bu sefer alttaki ... tıklıyıp tekrar seçip Convert to DDJ diyip DDJ formatına çevirip kapatıyoruz Pk2 Editör le Media.pk2 seçiyoruz ve Media klösörünü Particlesde yaptıgımız gibi Folder diyip seçip Import ediyoruz Böylelikle Hem Skill-Hem Skill Iconlarımız değişiyor

amacım sadece bilmeyenlerin öğrenmesi önceden bir kaç konu açmıştım saygı görmediği için moderatör arkadaşlarımızdan ricayla kaldırmıştım tekrar yaşamazsak sorunu size böyle ara ara pk2 editleri göstereceğim. Elimden geldiği kadar basit anlaşılır şekilde anlattım inşAllah beğenirsiniz iyi forumlar ...

Görseller ;

2kPQ3j.jpg

B0G9Qv.jpg

ZVn1BZ.jpg

oZyzWk.jpg

Editlediğim benim fire skillerim particles =

-FORUMDA BU KONUYU HİÇ GÖRMEDİĞİM İÇİN AÇTIM bilmeyenlere bilgi vermek amaçlı
NOT :skill ID leri vs ile kendi skillerinizi ekleyebilirsiniz "Frozen Fire" adında bi build yaratabilirsiniz vs.

İletişim :
Facebook:
Telefon : 05526330734

Facebook:
NUMBER:05526330734

Moderatör tarafında düzenlendi:
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
I mean because that Viurs founded the link didn't work

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Your program are edit efp file .ddj connect and bsr and bmt and bms and ddj or just normal files that allowed on the old links ?

N

NaXSobi

#Güncelleme : ALL PK2 TOOLS da virüs varsa normal pk2 çıkarici ve editor ile de kullanabilirsiniz ddj convert ve efp editor zorunludur programlar bana ait degildir konu bana ait sadece ve tekrardan bu tarz guncel skiller eklencektir yakinda :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.