Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü VSRO SKİLL SÜRE

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
skill sürelerini nasıl uzatıp kısaltırım ve açılım sp miktarı vb. gibi şeyleri düzenlerim birkaç skill ekledim ama detayını anlamadım

sonerefe

Vsro database & client editör
Deneme Mod
Alınan Beğeni
236
Ödül Puanları
43
skill sürelerini nasıl uzatıp kısaltırım ve açılım sp miktarı vb. gibi şeyleri düzenlerim birkaç skill ekledim ama detayını anlamadım
Süresini değiştirmek istediğin skill kodunu _RefSkill tablosundan bulmalı Param kolonlarını incelemesin.

Diyelim ki ilgili skill süresi 1 dakika. Buradaki süre MS (milisaniye) cinsinden hesaplanır. 1 dakika 60000 milisaniyedir. Bu Param kolonlarından birinde ilgili skillin süresi bulunur. 60000 yazan kolonu istediğin süre ile değiştir. Daha sonra aynı işlemi clientteki skilldataenc_xxx.txt dosyalarında da yap ve oyuna geçir.

Kısacası deneme yanılma yöntemi ile bulabilirsin.

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Süresini değiştirmek istediğin skill kodunu _RefSkill tablosundan bulmalı Param kolonlarını incelemesin.

Diyelim ki ilgili skill süresi 1 dakika. Buradaki süre MS (milisaniye) cinsinden hesaplanır. 1 dakika 60000 milisaniyedir. Bu Param kolonlarından birinde ilgili skillin süresi bulunur. 60000 yazan kolonu istediğin süre ile değiştir. Daha sonra aynı işlemi clientteki skilldataenc_xxx.txt dosyalarında da yap ve oyuna geçir.

Kısacası deneme yanılma yöntemi ile bulabilirsin.
sanırım çözdüm param 3 ile att.delay kısımlarını düzelttim skill data dan da ms kısmı şuan denicem

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.