Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vSro skilleffect.txt 2 Soru

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Merhaba öncelikle şöyle birşey sizce mümkünmü skill sayfasından bir skille wolf çıkartma atıyorum 5 dakikalığına çıkıcak normal kurt gibi atak yapıcak takip edicek vs fakat bu oyunda CH bowculardaki skill olan black bird gibi olucak yani hp mp si olmayacak bu isro yeni kervan sisteminden yola cıktım mercaneryden geçtim baya ugrastımda yapamadım bende son çare bu kuşla bir şey yapmayı düşünüyorum tek sorun bu skilleffect.txt de SCALE ayarı yokmu ? yani kuşun boyutunu küçültmek istiyorum not : kuşun modelini küçültmeme ragmen olmadı. hep aynı boyutta q.png

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
mediapk2 characterdata_ txt üzerinden düzeltiliyo. Sana şöyle bi yardımcı fikir veriyim Database refobjcommon dan mobun kodunu bul SCALE kolonuna gel sayıyı artır. DBtoMedia ile cliente ekle

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Orayla bgalantısı yok işte bunun .bsr baglantısı ordan almıyor skilleffect bu direk .bsr den cekio

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Mob degil blackhawk.bsr skill varya bowda 32 level kuş onun boyutu refobjcommondan gelmio orda olsa ztn scale ayaeı var

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,890
Ödül Puanları
113
Mob degil blackhawk.bsr skill varya bowda 32 level kuş onun boyutu refobjcommondan gelmio orda olsa ztn scale ayaeı var
ee o zaman dediğin gibi bsr ise senin elinde boyutu :D

misal başka bi bsr ile değincede eğer client kaynaklı olsaydı aynı boyutta olurdu fakat bsr kaynaklı diye boyutu değişiyor :D

1612404224669.png

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.