Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü vsro so-ok reward değiştirme!

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
SRO[2022-05-24 08-15-13]_95.jpg

Merhaba arkadaşlar buradaki sistemi değiştirme olanağımız varmı mesela ben buranın ödüllerini değiştirmek istiyorum 10 ice trophies e örnek veriyorum mesela 10 tane silver coin 1 tane magic pop versin şeklinde değiştirme şansımız varmı eğer yoksada burasını kapatıp başka bir görev npcsi yapıp oraya toplu görevler eklemek istiyorum ordan verelim ice trophies karşılığında

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
evet yapılabılyordu su konuda vardı adam türkçe anlatıyordu
fakat sıte kapatılmıs galıba gameserver edit gerekiyor itemleri değiştirmek için senin için yabancı forumda buldum buraya göz atabilirsin
kapalı sitedeki yeri ingilizce olarak anlatıyor

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
evet yapılabılyordu su konuda vardı adam türkçe anlatıyordu
fakat sıte kapatılmıs galıba gameserver edit gerekiyor itemleri değiştirmek için senin için yabancı forumda buldum buraya göz atabilirsin
kapalı sitedeki yeri ingilizce olarak anlatıyor
Daha sonrasında guard kullanacağım için gameserver editlemek mantıklı olurmu ki çünkü guardın verdiği gameserver ile değişecek orasını kapatıp farklı görev olarak yapsak daha iyi olurmu sence

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Daha sonrasında guard kullanacağım için gameserver editlemek mantıklı olurmu ki çünkü guardın verdiği gameserver ile değişecek orasını kapatıp farklı görev olarak yapsak daha iyi olurmu sence
bu dedıgın olay sadece gameserver ıcınde gomulu kardesım acıktan bırsey yapamazsın olmaz so-ok sadece gameserverde var yanı ctf olayı gorev ıle vermek ıstıyorum dıyosan baska tabıde ctfye gıren sayısı daha cok artar odullerı degıstırırsen bro

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
Öncelikle kill başına ödülü gsden değiştirirsin event so ok taki muhabbete gelince lua scripts i indirip

Event -> @SN_QEV_080205.lua nın içine giriyorsun ve kendine göre editleyip tekrar make çekiyorsun bitti gitti

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Öncelikle kill başına ödülü gsden değiştirirsin event so ok taki muhabbete gelince lua scripts i indirip

Event -> @SN_QEV_080205.lua nın içine giriyorsun ve kendine göre editleyip tekrar make çekiyorsun bitti gitti
lua scripts içerisininde bulunmuyor @SN_QEV_080205.LUA

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.