Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Sonsuzluk Eldiveni

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8

Uzun zamandır aklımda olan fakat geciktiğim bir modu paylaşmak istedim
Sonsuzluk Eldiveni Devil Spirit mantığında çalışır
Giyildiğinde : HP/MP %20 Artış
Bufflar
1-Güç Zaman ve Gerçeklik Taşı : 10 Dakikada bir kullanılan 1 Dakikalık HP/MP +1000 Atack/Parry Rate +100 Speed +150 Mag/Phy Atack %30 artış buffı.
2-Zihin Taşı : Düşmana %90 ihtimalle 10 Saniyelik Stun Atar 1 Dakikada Bir Kullanılır.
3-Uzay Taşı : 50m İleri Işınlanmanızı Sağlar 10 Saniyede Bir Kullanılır.
4-Ruh Taşı : 140 Levele Kadar Ölen Kişileri Ressler HP/MP'si Full Olarak Kalkar ve Ölünce Kaybedilen Exp %100ü Geri Kazanılık 5 Saniyede Bir Kullanılır.
Süreleri Kendi İdeallerinize göre editleyebilirsiniz.

NASIL ELDE EDİLİR?

Sistem FGW Koleksiyonu mantığında çalışmakta. Janganda bulunan General Sonhyeon'dan ilgili görev alınır. Bu görev sizden 6 sonsuzluk taşını getirmenizi ister. Taşların tamamını toplayıp koleksiyona eklediğiniz taktirde görev tamamlanır ve General Sonhyeon'a giderek Sonsuzluk Eldiveni Alınır. Görev 1 level'den itibaren alınabilir.

SONSUZLUK TAŞLARI NASIL TOPLANIR
Taşlar rasgele Silkroad Haritasında spawn olur bu bölgeler JANGAN-DOWNHANG-HOTAN-KARAKORAM-TAKLAMAKAN-ROC MOUNTAIN-ASIAMINOR-SEMERKAND-COSTANTINOPLE bölgelerinde spawn olur her bir taşın toplam Spawn noktası 6.276(altı bin iki yüz yetmiş altı) adettir. Bu taşları bulup keserek içerisinden drop olan mevcut taşlar toplanır. Yani işlem anlatıldığı kadar kolay değil. :)

NOT : CAVE'LER - ALEXSANDREA ve ÜZERİ BÖLGELERDE ÇIKMAZ
Taşlar 140 lv Unique formatında olup 1.000 HP leri vardır nedeni 1-140lv arası tüm oyuncuların elde edebilmesini sağlamak. Taşları sadece bulup öldürmek yetmez drop oranları %50'dir.
Taşlar Haricinde 1 adet Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı ve 1 adet Uru Metali gerekli

URU METALI

Uru Metali her mobdan düşen 4 farklı madeni Y alchemy penceresinde işleyerek elde edilir. Uru Metali Üretim Talimatı Demirci NPC de 10m den satılmakta.(Tabi fiyatları kendiniz belirleyebilirsiniz)
Malzemeleri
-1000 tane Demir Cevheri
-1000 tane Altın Cevheri
-1000 tane Platin Cevheri
-1000 tane Mitril
-1 tane Uru Metali Üretim Talimati

SONSUZLUK ELDIVENI KALIBI
Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı Demirci NPC de 100m den satılmakta. (Tabi fiyatları kendiniz belirleyebilirsiniz)

NOT: Uru Metali Üretim Talimatı ve Sonsuzluk Eldiveni Kalıbı NPC ye eklemeniz gerekmekte dosyalarda hazır olarak vermedım VsroNPC programıyla kolaylıkla eklenebilir. Ekleyeceğiniz item kodları txt dosyasında mevcut

NOT : Spawn noktalarının 6.276 adet olması server mob spawnnını buga sokmaz unique spawn fotmatında çalışır 1 saatte bir spawn olur
NOT : Toplam Spawn 37.656 adet olduğu için işlem uzun sürebilir :)

YARDIMLARINDAN DOLAYI Shanks'a TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

ELDİVEN MODELLEMESİNİ EKLEDİĞİNİZDE NORMAL DEVİL GİYİNCEDE GÖRÜNMEKTE BUNA DİKKAT EDİN. AYARLAYABİLİYORSANIZ SADECE ELDİVENE EKLEYEBİLİRİSİNİZ PROSSEDÜR KONUSUNDA FAZLA BİLGİM OLMADIĞI İÇİN YARDIM ALARAK ANCA BUKADARI YAPABİLDİM
--VE MODELLEME ELDİVENİ GİYİP IŞINLANDIĞINIZDA AKTİF OLUR--

ILGILI GÖRSELLER

QPVprk.jpg

r0OJlN.jpg

anz1Vz.jpg

1pJGzA.jpg

9YNAVN.jpg

AOzNEL.jpg

VQr3kn.jpg

1pJG9j.jpg

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Credits for DemonRoad

gauntlet_2.png

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Credits for DemonRoad?
arada dağlar kadar fark var dostum İnfinity War çıktığından beri bunu yapıyorum server açma planım vardı orada kullanacaktım fakat iş nedeniyle ara vermiştim emin ol yani ve sistemi bir çok kez değiştirdim en son buna karar verdim çok daha kullanışlı ve mantıklı geldi bana senaryosu olan görev sistemi ve çok taha orjinal koleksiyon sistemi mevcut
kısaca bok atmadan önce emeğe saygı duymakta fayda var o kadar kafa yordum uğraştım sonuçta ;)
Ve ayrica Finger Snap Boyle olur

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 1104

İndirme linkini bi ben göremedim :D adblock yüzündenmi görünmüyor yoksa :D

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
s.a veli kardeş fgw taşlarının regini nasıl değiştin söyliyebilirmisin lütfen

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
s.a veli kardeş fgw taşlarının regini nasıl değiştin söyliyebilirmisin lütfen
hocam FGW tasının bsr sini bulup notepad++ ile aç içerisinde bmt kodu var onu bul onu değiştir sonra orjinal bmt sini çıkart bsr de yazdığın ismi yaz sonra bmt yi notepad++ ac içerisinde djj kodu var onunda isim değiştir sonra orjinal djj çıkart editle ne renk istiyosan sonra bmt de yazdığın ismi yaz
ÖRNEK
mesela taşın bsr atıyorum fgwtas.bsr diyelim çıkartıp açacaksın
içerisinde mesela fgwtas.bmt yazar onu fgwdas.bmt yap (TEK HARF DEGISTIM T yı D yaptım mesela)
sonra fgwtas.bmt yi çikart adını fgwdas.bmt olarak değiştir ve aç içerisinde fgwtas.djj yazar onuda fgwdas.djj olarak değiştir
sonra fgwtas.djj çıkart dds çevirip editle sonra kaydet adınıda fgwdas.djj olarak kaydet
NOT: Açtığın bsr ve bmt içerisinde kayma yapma hata alırsın ve kesınlıkle notepad++ ile açman gerek
Umarım anlamış ve bende anlatabilmişimdir :)

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
hocam FGW tasının bsr sini bulup notepad++ ile aç içerisinde bmt kodu var onu bul onu değiştir sonra orjinal bmt sini çıkart bsr de yazdığın ismi yaz sonra bmt yi notepad++ ac içerisinde djj kodu var onunda isim değiştir sonra orjinal djj çıkart editle ne renk istiyosan sonra bmt de yazdığın ismi yaz
ÖRNEK
mesela taşın bsr atıyorum fgwtas.bsr diyelim çıkartıp açacaksın
içerisinde mesela fgwtas.bmt yazar onu fgwdas.bmt yap (TEK HARF DEGISTIM T yı D yaptım mesela)
sonra fgwtas.bmt yi çikart adını fgwdas.bmt olarak değiştir ve aç içerisinde fgwtas.djj yazar onuda fgwdas.djj olarak değiştir
sonra fgwtas.djj çıkart dds çevirip editle sonra kaydet adınıda fgwdas.djj olarak kaydet
NOT: Açtığın bsr ve bmt içerisinde kayma yapma hata alırsın ve kesınlıkle notepad++ ile açman gerek
Umarım anlamış ve bende anlatabilmişimdir :)
Mob için farklı değişmesi gereken bir yer varmı peki bunu yaptığımda crash veriyor oyun game serverda hata yok.

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
995
Ödül Puanları
214
Crash yenildiğinde hata dump dosyası olarak client dosyanızın içine gönderilir, onu bızımle paylaşırsanız sorunu çözebiliriz.