Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Sonsuzluk Eldiveni

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,120
Ödül Puanları
93
Mob için farklı değişmesi gereken bir yer varmı peki bunu yaptığımda crash veriyor oyun game serverda hata yok.
Data/prim/mtrl de bulunan ddj leri dds ye çevir ardından paintnet ile açıp PNG olarak kaydet daha sonra pngyi PS den açıp renkleriyle oyna ardından tekrar paintnet ile dds olarak kaydet sonra tekrar ddj ye çevirip aynı yola import et, bu şekilde crash yemenin mümkünatı yok ddj ile dds yi düzgün çeviremiyorsundur hata oradan kaynaklanıyordur.

merlin332

.
.
Alınan Beğeni
43
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Data/prim/mtrl de bulunan ddj leri dds ye çevir ardından paintnet ile açıp PNG olarak kaydet daha sonra pngyi PS den açıp renkleriyle oyna ardından tekrar paintnet ile dds olarak kaydet sonra tekrar ddj ye çevirip aynı yola import et, bu şekilde crash yemenin mümkünatı yok ddj ile dds yi düzgün çeviremiyorsundur hata oradan kaynaklanıyordur.
Aynen dediğin hatayı yapmışım teşekkür ederim.

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Olan birmobu falan boyamak istiyorsan sadece DDJ sini editlemen yeterli arkadaşların dediği gibi
Ben orjinali bozmadan farklı renk de bir mob oluşturmayı anlattim benim bu sistemde kullandığım düzen o şekilde orjinal fgw taşında bir değişiklik olmadan yeni 6 adet taş yaptım

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,570
Ödül Puanları
113
Lütfen konunuza virsstotal linki ekleyiniz.