Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım VSRO Sonsuzluk Eldiveni

Alınan Beğeni
149
Ödül Puanları
43
jqkV0j.png

açıklamada bulunan Demir Cevheri
Altın cevheri vs. Unit Değerlerini nereden değiştirebilirim ?

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
jqkV0j.png

açıklamada bulunan Demir Cevheri
Altın cevheri vs. Unit Değerlerini nereden değiştirebilirim ?
Media.pk2 dosyalarında
Itemdata_45000 deki
1 47151 ITEM_URUMETAL_TASLAK olan kodun sagına dogru gıt mıktarlar orada göreceksın paylastıgın ıyı olmus hatayı duzeltıp lınklı yenıledım

N

NaXSobi

öncelikle konun için teşekkürler aradığım birşey genel olarak haritanın her hangi bir yerlerine saatlik unique spawn sistemi ve üzgünüm ki senin spawn sistemini kullandım ve karşılaştığım sorun eklediğin o MOB lar kayboluyor yani atıyorum Jupiter e bu spawn ları ekliyoruz Jupiter çıkıyor gözükmüyor ondan dolayı RefNest,Tact,Hive leri kullanmasını önermiyorum forumdakilere.

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
öncelikle konun için teşekkürler aradığım birşey genel olarak haritanın her hangi bir yerlerine saatlik unique spawn sistemi ve üzgünüm ki senin spawn sistemini kullandım ve karşılaştığım sorun eklediğin o MOB lar kayboluyor yani atıyorum Jupiter e bu spawn ları ekliyoruz Jupiter çıkıyor gözükmüyor ondan dolayı RefNest,Tact,Hive leri kullanmasını önermiyorum forumdakilere.
Doğrudur ama ben özellikle baktım her slota giderek mob kaybolma durumu yoktu belki 110+ moblar aktif serverlerde extra uniq ve moblar olduğu için DB ye fazla gelmiş olabilir spawnlar emin değilim konuda yazdığım bölgelere spawn ekledim ve herhangibir mob kaybolma durumu olmamıştı